loading

Tea Tree Oil vaginálny gél 7x7, 5 g

Značka: Dr. Muller | Kód: z2944
Dr. Muller Tea Tree Oil vaginálny gél 7x7, 5 g
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Tea Tree Oil vaginálny gél je určený pre intímnu hygienu. Stará o vonkajšie genitálie ženy pri problémoch prejavujúcich sa svrbením, pálením alebo suchosťou v intímnych partiách.

K tým najčastejšie dochádza v súvislosti s antibiotickou liečbou, zmenou kvality vody, používaním mydla a sprchovacích gélov alebo pri zmene sexuálneho partnera.

 

Prípravok Tea Tree Oil vaginálny gél obsahuje 4-Terpineol, destilovanú účinnú zložku oleja čajovníka austrálskeho alebo ak Tea Tree Oil. Destiláciou sú odstránené dráždivé a potenciálne alergénne zložky.

Tea Tree Oil gél možno tiež použiť ako lubrikačný a odporúča sa ho používať pred a po návšteve bazénov a kúpalísk.

Zloženie:

 • Prirodzená obranyschopnosť - odolnosť
 • antioxidant
 • pohyblivosť kĺbov
 • (Pred) menštruačný a menopauzálny komfort

Prídavné látky:

Aqua, PEG-40 Hydrogenated Castor oil, Dehydroxanthan gúm, Lactic acid

Dávkovanie:

Používajte 1-2x denne do vymiznutia ťažkostí. Odstráňte uzáver vaginálneho aplikátora. V polohe ležmo vložte aplikátor čo najhlbšie do pošvy a stlačením vytlačte obsah tuby. Aplikátor vytiahnite za stáleho stlačenia tuby, aby sa nenasal späť jej obsah. Po aplikácii zostaňte ešte niekoľko minút ležať na chrbte, aby gél rovnomerne pokryl sliznicu pošvy.

Balenie:

7 túb s vaginálnym aplikátorom po 7,5 g

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Pri výskyte nežiaducich účinkov alebo iných nezvyčajných reakcií sa poraďte o ďalšom užívaní lieku s lekárom alebo lekárnikom. Nenahrádza antikoncepciu. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Nepoužívajte, ak je obal porušený. Ukladajte mimo dosahu detí.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky s Tea tree olejom a ďalšie produkty intímnej hygieny .

Informacie o značke Dr. Muller

Predné česká firma Dr. MÜLLER PHARMA, pôsobiace na domácom trhu deväť rokov, ponúka stále sa rozširujúce rady produktov, ktoré ponúkajú pohladenie pre kožu, vlasy, tvár, pery, nohy aj ruky. Niektoré prípravky Dr. MÜLLER PHARMA obsahujú jedno z najsilnejších prírodných antiseptík - olej čajovníka austrálskeho, známeho pod anglickou skratkou TTO (Tea Tree Oil), iné panthenol, koenzým Q10, vitamíny, biely ichtamol či chlorophyl. Výrobky Dr. MÜLLER PHARMA, ktoré majú charakter kozmetických prípravkov, sú posúdené Národným referenčným centrom pre kozmetiku Štátneho zdravotného ústavu v Prahe a sú podrobené testom dermálnej dráždivosti, cytotoxicity a mikrobiálnej nezávadnosti.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
04.08.2017
Som spokojná s výrobkom, a pretože nie je v lekárni v mojom meste bola som nútená si ho objednať u vás.Tím, že trpím močovým mechúrom, tak mi to zmierni zápal.
27.09.2016
S výrobkami Tea Tree Oil vaginálny gél a Tea Tree Oil intímna umývacia pena som maximálne spokojná. Vyriešilo mi to dlhodobé problémy s výtokmi.
27.09.2016
S produktmi Tea Tree Oil vaginálny gél a Tea Tree Oil intímna umývacia pena som veľmi spokojná a môžem ich len odporučiť.
24.05.2016
Dubovky - dubové kvapky fungujú perfektne na nádchu, bolesť v krku i pri hojení otvorených rán (vysušujú). Zeměžlučová zmes pomáha pri problémoch so zažívaním, spokojnosť. Symbi II používame na upravenie črevnej mikroflóry či po očistách. Tea Tree Oil vaginálny gél používam preventívne po návšteve bazéna, sauny alebo pri prvých náznakoch gynekologických problémov, zaberie hneď.
15.01.2016
S produktom Tea Tree Oil vaginálny gél som bola veľmi spokojná. Do dvoch dní mal zbavil ťažkostí.
HORE