loading

Tekutý prostriedok na pranie farebného i bielej bielizne s vôňou zemolezu a jazmínu 850 ml

Značka: Ecover | Kód: z52627
Ecover Tekutý prostriedok na pranie farebného i bielej bielizne s vôňou zemolezu a jazmínu 850 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Koncentrovaný tekutý prostriedok na pranie bieleho aj farebného bielizne je vhodný pre pranie v práčke aj pri nízkych teplotách. Možno ho použiť aj pre ručné pranie. Prípravok je vyrobený na prírodnej báze, preto chráni vašu pokožku. Neobsahuje látky petrochemického pôvodu ani optické zosvetlovače.

Výrobky firmy Ecover sú celkom ojedinelé svojimi protialergickými vlastnosťami, ľahkú biologickú rozložiteľnosťou a nevídane nízkou toxicitou voči životnému prostrediu. Ekologická kvalita výrobkov je daná starostlivým výberom zložiek z obnoviteľných a minerálnych zdrojov vhodných pre citlivú pokožku. Prípravky Ecover sú vyrábané na báze minerálnych látok a rastlinných zložiek, ktoré sa rýchlo rozkladajú (napr. Rastlinné oleje, zemiaky, obilniny, citrusové plody).

Zloženie:

mydlo na rastlinnej báze (15-30%), povrchovo aktívne neionické čistiace zložky rastlinného pôvodu, povrchovo aktívne anionické čistiace zložky rastlinného pôvodu (menej ako 5%), voda, kyselina citrónová, citran, prírodne identická vôňa (levanduľa)

Dávkovanie:

Pranie v práčke:

 • farebnú bielizeň - použite 2 a 1/3 uzáveru na 4-5 kg bežne zašpinenej bielizne do dávkovača. Pri silnom znečistení bielizne alebo používanie tvrdej vody zvýšte dávku o 1/2 uzáveru.
 • biele prádlo - pridajte Ecover bieliaci prostriedok .

Ručné pranie:

 • rozpustite 1,5 odmerky v 5tich litroch teplej vody.

Balenie:

850 ml

Upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Čistiace zložky rastlinného pôvodu (anionické, neiónový a amfoterné tenzid) strácajú všetku tensio-aktivitu počas 3-5 dní (OECD test). Mydlo sa úplne biologicky rozloží počas 3 dní (EMPA test). Ecover netestuje svoje výrobky a použité zložky na zvieratách. Plastové fľaše, etikety i uzávierky sú 100% recyklovateľné.

Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku.

Bezpečnostné listy sú k dispozícii na vyžiadanie.

Standartní vety na nebezpečenstvo:

 • H272 - Môže zosilniť požiar; oxidant.
 • H302 - Škodlivý po požití.
 • H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí.
 • H335 - Môže spôsobiť podráždenie Dýchacej ciest.
 • H410 - Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dloudodobými účinkami.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky z ekodrogéria .

Informacie o značke Ecover

Firma ECOVER, založená v roku 1978 v Belgicku, je dnes svetovým pojmom. Prírodné výrobky ECOVER sú celkom ojedinelé svojimi protialergickými vlastnosťami, ľahkú biologickú rozložiteľnosťou a nevídane nízkou toxicitou voči životnému prostrediu. Produkty vyrobené z rastlinných olejov, zemiakov, obilnín alebo citrusových plodov majú vôňu citrusov, mäty alebo myrhy. Ekologická kvalita výrobkov ECOVER je daná starostlivým výberom zložiek z obnoviteľných a minerálnych zdrojov, vhodných pre citlivú pokožku, s najvyššou biologickou rozložiteľnosťou, s veľmi nízkou úrovňou toxicity pre život vo vode. ECOVER figuruje vzhľadom k svojmu prínosu k ochrane životného prostredia na čestnej listine 500 vybraných firiem OSN. Žiadne výrobky značky ECOVER nie sú testované na zvieratách.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
06.09.2016
Tekutý prostriedok na pranie farebného i bielej bielizne - Bielizeň je po vypraní veľmi mäkké a príjemné na dotyk, nemusia sa používať aviváž. Čistička vzduchu Bionicu - Po skúsenosti s prvou čističkou som zakúpila aj druhú pre dcéru. Sme alergici. Pri používaní mám pocit čistejšieho prostredia, lepšie sa mi v priestore dýcha. Aj keď často upratujem "na mokro", prekvapuje ma množstvo zachyteného prachu. Odstraňuje akékoľvek pachy (vyskúšané aj priestoru posilňovne :).
HORE