Doprava ZDARMA od 75,00 € | 2 mesiace na vrátenieZákaznícky servis[email protected]|+421 220 512 509
0

Tipy na vianočný darček pre celú rodinu

Vyberte darček, ktorý nepoteší len jedného člena rodinu, ale hneď všetky. Môžete tak zaobstarať čističku vzduchu, ktorá by deťom moc radosti nepriniesla, ale vy viete, ako veľmi bude prospešná pre ich astmu. Alebo napríklad domácu pekáreň, aby ste mali denne svoj vlastný čerstvý chlebík, sušičku ovocia alebo odšťavovač . Aj deti potom iste ocenia, keď im každé ráno pristane na stole čertsvé ovocné smoothíčko. :)

Náš tip: Idete si na EKO vlne? Potom je skvelým darčekom vermikompostér . Pozor, nie je to len tak hocijaká plastová nádoba, ale priamo edukatívne hračka a zoologická záhrada v jednom. Deti milujú, keď môžu pozorovať, čo sa s potravinami, ktoré zjedli, za pár dní stane. Verte, že budú rady dážďovky kŕmiť a do ich povedomia sa nenásilne prederie aj tajomstvo z kolobehu prírody. A o tom, že je vychovávate k láske k životnému prostrediu snáď netreba hovoriť ...

Hľadáte inšpiráciu pre ďalšie vianočné darčeky? Potom oceníte naše tipy na vianočné darčeky, ktoré sa nestanú len "lapačmi prachu".

Spolu 61 produkty

Filtrovanie