loading

TopGold - dezodoračné antimikrobiálne sprej do obuvi 150 g

Značka: Chemek | Kód: z261
Chemek TopGold - dezodoračné antimikrobiálne sprej do obuvi 150 g
Darček
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}

Popis:

Dezodoračný antimikrobiálny sprej do obuvi sa používa na preventívne ošetrenie obuvi proti jej napadnutiu mikroskopickými hubami, kvasinkami a baktériami. Ďalej na konzerváciu obuvi a tým aj k prevencii dermatomykóz. Jedinečnosť tohto spreja spočíva v tom, že nielen pôsobí antimikrobiálne, ale tiež pohlcuje pachy, ktoré v obuvi vznikajú.

Dezodoračné antimikrobiálny sprej obsahuje kombináciu prísad, ktoré likvidujú v topánkach nežiaduce mikroorganizmy a súčasne dlhodobým účinkom topánky konzervujú. Tento prípravok zbavuje obuv nepríjemného pachu a zvyšuje jej komfort. Pre vysoký obsah liehu, ktorý sa veľmi rýchlo odparuje, je možné okamžite po aplikácii prípravku ošetrenú obuv použiť.

Zloženie:

Alcohol, Aqua, Isopropylalcohol, Triclosan, Citronellyl-3-metyl-crotonate, Parfum, Methylchlorisothazolinone, Methylisothiazolinone, Geraniol

Ako používať:

Obuv postriekajte neriedeným prípravkom po celej ploche vo vnútri. Obuv použite po zaschnutí.

Balenie:

150 g

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Horľavý - obsahuje etanol. Pred aplikáciou prípravku doporučujeme vyskúšať stálosť farby obuvi. Nevhadzujte do ohňa.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie kozmetickú starostlivosť pre nohy .

Ďalšie informácie o deodoračným antimikrobiálnym spreji do obuvi nájdete v článku Profesionálna starostlivosť o nohy .

Informacie o značke Chemek

Firma Chemek laboratória spol. s ro. vznikla v roku 1992. Spoločnosť sa špecializuje na kozmetiku, ktorá slúži k starostlivosti o nohy a telo. Výrobky tejto spoločnosti sú originálne a vysoko účinné. Sú známe pod obchodným názvom TOP GOLD. Obsahujú účinné látky, ktoré prispievajú k výraznému zníženiu nadmernej potivosti, ochrane nôh pred plesňami, elimináciu pachov, regeneráciu pohybového ústrojenstva aj k starostlivosti o pokožku nôh. V roku 2002 firma uviedla na trh aj špeciálne výrobky pre starostlivosť o problémovú pokožku nôh, vrátane produktov pre diabetikov, pod názvom TOPDERM. Všetky produkty sú dermatologicky testované. Výrobky značky Chemek nie sú testované na zvieratách.

AKCE: k objednávce nad 300 Kč značky Chemek obdržíte Arnikový balzám s tea tree ZDARMA. Akce platí do 30. 11. 2017 nebo do vyprodání zásob!

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
04.06.2013

Produkty TopGold - dezodoračné antimikrobiálny sprej do obuvi , TopGold - dezodorant s chlorofylom , TopGold - dezodorant s arnikou a TopGold - dezodorant s nechtíkom som objednala, pretože som ich nemohla zohnať v žiadnom obchode ani v lekárni na Českobudějovicko. Sú účinné a cenovo prijateľné. Sme s nimi spokojní.

28.01.2013

S deodoračným sprejom do obuvi som veľmi spokojný, používam ho už dlhodobo. S vašimi službami som tiež spokojný.

05.12.2012

Dezodoračné antimikrobiálny sprej spoľahlivo odstraňuje pachy z obuvi. Výrobok spĺňa očakávania.

30.11.2012

Acidophilus 6 miliárd používam, pretože nejem takmer žiadne mliečne výrobky a dúfam, že mi nahradí jogurty :), môžem potvrdiť, že som bez problémov čo sa trávenie a vylučovanie týka, je možné, že sa na tom tento produkt podieľa. Sprej do obuvi je dobrý, príjemne vonia, používam ho na noc, aby v topánkach vyschol.

30.11.2012

Dezodoračné antimikrobiálny sprej napodiv funguje. Manžel má veľký problém so zápachom nôh, ale kedykoľvek uplatňuje tento sprej do topánok, tak je to ok. Odporúčam aj ostatným, nám sa doma uľavilo všetkým.

HORE