loading

TopGold - dezodoračné antimikrobiálne sprej do obuvi 500 ml

Značka: Chemek | Kód: z2349
Chemek TopGold - dezodoračné antimikrobiálne sprej do obuvi 500 ml
Darček
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}

Popis:

Dezodoračný antimikrobiálny sprej do obuvi sa používa na preventívne ošetrenie obuvi proti jej napadnutiu mikroskopickými hubami, kvasinkami a baktériami. Ďalej na konzerváciu obuvi a tým aj k prevencii dermatomykóz. Jedinečnosť tohto spreja spočíva v tom, že nielen pôsobí antimikrobiálne, ale tiež pohlcuje pachy, ktoré v obuvi vznikajú.

Dezodoračné antimikrobiálny sprej obsahuje kombináciu prísad, ktoré likvidujú v topánkach nežiaduce mikroorganizmy a súčasne dlhodobým účinkom topánky konzervujú. Tento prípravok zbavuje obuv nepríjemného pachu a zvyšuje jej komfort. Pre vysoký obsah liehu, ktorý sa veľmi rýchlo odparuje, je možné okamžite po aplikácii prípravku ošetrenú obuv použiť.

Zloženie:

Alcohol, Aqua, Isopropylalcohol, Triclosan, Citronellyl-3-metyl-crotonate, Parfum, Methylchlorisothazolinone, Methylisothiazolinone, Geraniol

Ako používať:

Obuv postriekajte neriedeným prípravkom po celej ploche vo vnútri. Obuv použite po zaschnutí.

Balenie:

500 ml

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Horľavý - obsahuje etanol. Pred aplikáciou prípravku doporučujeme vyskúšať stálosť farby obuvi. Nevhadzujte do ohňa.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie kozmetickú starostlivosť pre nohy .

 

Ďalšie informácie o produkte Deodoračný antimikrobiálny sprej do obuvi nájdete v článku Profesionálna starostlivosť o nohy .

Informacie o značke Chemek

Firma Chemek laboratória spol. s ro. vznikla v roku 1992. Spoločnosť sa špecializuje na kozmetiku, ktorá slúži k starostlivosti o nohy a telo. Výrobky tejto spoločnosti sú originálne a vysoko účinné. Sú známe pod obchodným názvom TOP GOLD. Obsahujú účinné látky, ktoré prispievajú k výraznému zníženiu nadmernej potivosti, ochrane nôh pred plesňami, elimináciu pachov, regeneráciu pohybového ústrojenstva aj k starostlivosti o pokožku nôh. V roku 2002 firma uviedla na trh aj špeciálne výrobky pre starostlivosť o problémovú pokožku nôh, vrátane produktov pre diabetikov, pod názvom TOPDERM. Všetky produkty sú dermatologicky testované. Výrobky značky Chemek nie sú testované na zvieratách.

AKCE: k objednávce nad 300 Kč značky Chemek obdržíte Arnikový balzám s tea tree ZDARMA. Akce platí do 30. 11. 2017 nebo do vyprodání zásob!

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


97%
Hodnotenie
12.02.2015

Sme s prípravkom TopGold - dezodoračné antimikrobiálny sprej do obuvi spokojní.

31.03.2014

Sa spreja do obuvi Topgold som zatiaľ spokojný.

06.02.2014

Antimikrobiálny sprej do obuvi pomáha, odporúčam.

17.06.2013

S produktmi TopGold - dezodoračné antimikrobiálny sprej do obuvi a TopGold - dezodorant s arnikou a Tea Tree Oil (na nohy) som moc spokojný, preto je tiež pravidelne u vás odoberám.

04.06.2013

Produkty TopGold - dezodoračné antimikrobiálny sprej do obuvi , TopGold - dezodorant s chlorofylom , TopGold - dezodorant s arnikou a TopGold - dezodorant s nechtíkom som objednala, pretože som ich nemohla zohnať v žiadnom obchode ani v lekárni na Českobudějovicko. Sú účinné a cenovo prijateľné. Sme s nimi spokojní.

HORE