loading

Tyčový mixér PRESSITO TM4750

Značka: Concept | Kód: z57643
Concept Tyčový mixér PRESSITO TM4750
Doprava zadarmo
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Tyčový mixér PRESSITO TM4750 s chopperom, šľahacou metlou a mixovacej nádobou umožňuje široké spektrum prípravy pokrmov.
Tyčový mixér PRESSITO TM4750 sa stane nepostrádateľným kuchynským pomocníkom. S mixérom si pohodlne pripravíte všetko od ľadovej triešte po nápoje, vynikajúce zeleninové alebo ovocné kokteily, polievky, krémy, šľahačku, sneh z bielkov, nasekáte bylinky, orechy a veľa ďalšieho.

Vďaka extra výkonnému DC motora vytvoríte všetky dobroty v rekordnom čase. Výkon mixéra môžete pohodlne regulovať priamo na tele mixéra ak dispozícii máte dokonca i TURBO. Ergonomicky tvarovaná rukoväť Vám perfektne padne do ruky. Všetky súčasti mixéra, ktoré prichádza do kontaktu so surovinami, sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a neprenášajú pachy.

Technické parametre:

Dĺžka prívodného kábla (mm): 1000
Kapacita mixovacej nádoby (l): 800
Mini choppper: ÁNO
Prevedenie nože: nerez
Príkon (W): 800
Stojan na stenu: ÁNO
Šľahacie metly: ÁNO / 1 ks
Turbo: ÁNO

Balenie:

mixér + šľahacia metla + 500 ml chopper + 800 ml mixovacia nádoba s viečkom + držiak na stenu

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prístroje pre zdravú prípravu potravín .

Informacie o značke Concept

Concept je česká značka, ktorá patrí medzi popredných výrobcov a dodávateľa domácich elektrospotrebičov v Českej republike, na slovenskom a Poľsku. Všetky aktivity a úsilie sú cielené na spokojného zákazníka, ktorý ocenia predovšetkým silný dôraz na vysokú kvalitu, moderný dizajn a rýchly servis.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE