loading

Uncaria tomentosa (Vilcacora, Cat´s Claw) - čaj 80 g

Značka: Diochi | Kód: z42034
Diochi Uncaria tomentosa (Vilcacora, Cat´s Claw) - čaj 80 g
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegan
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

Produkt nie je k dispozícii. Vyberte si prosím iné produkty z Imunita.
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Čajový odvar z rostliny Uncaria tomentosa podporuje normální činnost imunitního systému. Uncaria tomentosa je taktéž hojně využívána indiány kmene Cashibo v Peru jako přírodní antikoncepce.

Složení:

  • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
  • Normálny stav kĺbov

Ako používať:

Ľahký odvar pre stimuláciu: 2-3 čajové lyžičky zmiešajte so 3/4 litra vody, povarte 3 minúty a sceďte. Popíjajte v priebehu dňa do 17.00 hod.

Silnejší odvar pre elimináciu: Príprava je rovnaká, len doba varenia je 5 minút a doba lúhovania je 15-20 minút. Čaj môžete ľahko prisladiť medom.

Vo všetkých prípadoch užitia nasleduje po 3 týždňoch užívania 1 týždeň pauza.

Balenie:

80 g

Upozornenie:

Doplnok stravy. Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Uschovajte mimo dosahu detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov, ženy, ktoré plánujú tehotenstvo, tehotné ženy, ľudia s implantátmi a po transplantáciách orgánov.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky s vilcacorou .

Informacie o značke

Firma DIOCHI je veľmi rýchlo rastúca firma, ktorá vykonáva výskum v oblasti prírodnej medicíny a regenerácia tela. Spolupracuje s mnohými laboratóriami vo svete a nové poznatky sú uvádzané do praxe v podobe nových bioinformačných produktov. Kto potrebuje zlepšiť vitalitu svojho tela, vždy tu nájde pomoc. Celý systém tvorí bioinformačné produkty, ktoré dokážu naše telo hlboko detoxikovať a regenerovať vo veľmi krátkej dobe. Oproti bežným produktom majú neobyčajnú silu a ich zloženie je nadčasové. Technológia energetického spracovania Diochi im dáva veľa predností, ktoré si môže vyskúšať ktokoľvek, kto pracuje s prístrojmi EAV. Ak dáte pri meraní do okruhu produkt Diochi, vždy vám ho prístroj vyberie prednostne oproti ostatným. Tým sa stáva firma DIOCHI svetovým lídrom v tvorbe bioinformačných produktov na poli prírodnej medicíny.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE