loading

Urofit Klas 60 kapslí

Značka: Klas | Kód: z4079 | Doplnok stravy
Klas Urofit Klas 60 kapslí
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Urofit Klas normalizuje činnosť močových ciest. Sila Urofitu spočíva v kombinácii brusnicového extraktu, brusnicového proteínového prášku a vzácne D-manózu.

Zloženie v 1 kapsuli:

 • Bielkoviny prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty a k normálnemu stavu kostí.
50 mg  D-manóza

Prídavné látky:

ryžová múka, rastlinná kapsule, rastlinný stearan horečnatý (nosič)

Dávkovanie:

Aktuálne problémy: užívajte 1-2 kapsulu 2x denne pred jedlom po dobu max 1 týždňa. Ďalej 1-2 kapsulu denne.

Doliečenie: užívajte 1 kapsulu 1x denne pred jedlom.

Pri užívaní je vhodné zvýšiť pitný režim a každú kapsulu zapíjať pohárom vody.

Urofit Klas možné kombinovať s ďalšími výrobkami:

Balenie:

60 kapsúl - dávka na 1-2 mesiace

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je určené pre deti do 6 rokov. Vhodné aj pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C v uzavretom obale.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky s brusnicou a ďalšie produkty na močové cesty .

Informacie o značke Klas

Firma KLAS je zárukou potravinových doplnkov najvyššej kvality. Dôkazom sú desaťtisíce spokojných a mimoriadne verných užívateľov viac než 14 rokov. Sortiment prípravkov KLASu zahrňuje vitamíny, minerály, rastlinné a bylinné extrakty aj probiotické kultúry. Starostlivý výber surovín, ktoré pochádzajú z rôznych kútov sveta, je pre nás samozrejmosťou a vyžadujeme ich bezkompromisnou akosť. Jednotlivé prípravky KLAS sú vyvinuté v spolupráci klasickej a alternatívnej medicíny tak, aby odviedli nežiaduce škodliviny a naopak doplnili telu Nejde látky. Cieľom hlbokého liečebného procesu je navrátenie potrebných samoliečebných funkcií tela a dosiahnutie zdravie. Prípravky KLASu sú teda určené pre tých zákazníkov, ktorí vedia, že sú zodpovední za vlastné zdravie a chcú sa vyliečiť v duchu motta KLASu "Meníme vzťah ľudí k vlastnému zdraviu".

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
30.06.2014

Cemio Kamzík mám už tretie balenie a budem pokračovať, pretože je naozaj výborný. Mne pomohol od bolestí kĺbov na 100%. Urofit Klas mám tiež tretie balenie a tiež ma zbavil ťažkostí s močením. Teraz si objednám niečo na prostatu.

25.04.2014

S vašimi produktmi som veľmi spokojná. Prípravok Super Acidophilus plus 6 miliárd som užívala po liečbe antibiotikami k obnove črevnej mikroflóry. Myslím si, že obnova naozaj prebehla a má trvalý účinok. Urofit Klas používam teraz ako prevenciu močových infekcií, ak niekde prechladne. Zatiaľ úspešne. Som rada, že existujú tieto prípravky, ktoré ľudia pomáhajú a hlavne im neškodí.

02.04.2014

S Cemio Kamzík kolagén na kĺby som úplne spokojný, bolesti úplne zmizli. Mal som dve dávky za sebou. Urofit Klas mne pomohol od tých najväčších problémov a teraz beriem prípravok Elixír na prostatu a vyzerá to na veľké zlepšenie všetkých problémov, ktoré som mal.

Hofírek Vladimír
100%

21.09.2019
Mal problémy pri močení a tento produkt presvedčivo zabral.
Pre: Rozhodne je veľmi účinný na označené problémy.
HORE