loading

VÁNOČNÍ BALENÍ 2x Perfect HAIR new + Zinek 30tbl zdarma

Značka: Nutricius | Kód: z57489
Nutricius VÁNOČNÍ BALENÍ 2x Perfect HAIR new + Zinek 30tbl zdarma
Novinka
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Novinka
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  3 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 6 mesiacov
  × Lehota na vrátenie 6 mesiacov

  6 mesiacov na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 6 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Darčeková sada obsahuje 2x Perfect HAIR new + Zinok 30tbl zdarma. Perfect HAIR new obsahuje esenciálne aminokyselinu L-metionín, ktorá musí byť telu dodaná potravou, keďže ju ľudský organizmus nedokáže vytvoriť. L-metionín je jednou z esenciálnych aminokyselín, ktorá sa podieľa na biosyntéze radu bielkovín. Blahodarne pôsobí na vlasy, nechty a pokožku.

Zinok napomáha k normálnej funkcii imunitného systému, prispieva k plodnosti a dobrej funkciu reprodukčných orgánov. Je to tiež silný antioxidant.

Zinek 30 tablet zdarma

Zinok napomáha k normálnej funkcii imunitného systému, prispieva k plodnosti a dobrej funkciu reprodukčných orgánov. Je to tiež silný antioxidant. Užívajte 1 tabletu 1 x denne.

Zloženie v 1 tablete:

500 mg  L-metionín

Prídavné látky:

oxid kremičitý (E551), hydrogénfosforečnan vápenatý (E341ii), stearan horečnatý (E470b), mikrokryštalická celulóza (E460)

Dávkovanie:

Užívajte 1 tabletu 3 krát denne, dostatočne zapite tekutinou. Neprekračujte denné dávkovanie.

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je určené pre tehotné, dojčiace ženy a deti do 12 rokov. Ukladať mimo dosahu malých detí. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Ak tablety zapáchajú sirný, nie je to na závadu. Dodržiavajte odporúčané dávkovanie. Výrobca neručí za škody, vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Balenie:

2x Perfect HAIR new 100 tabliet + Zinok 30 tabliet zadarmo

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete ďalšie produkty na vlasy a produkty so zinkom .

Informacie o značke Nutricius

Majiteľom spoločnosti NUTRICIUS s. r. o. je lekárnik, ktorého cieľom nie je vyrábať tisíce rôznych druhov doplnkov stravy, ale získavať informácie z praxe a zamerať sa na výrobu kvalitných doplnkov stravy, ktoré si pacienti v lekárňach žiadajú. Produkty sú vyrábané zo 100% čistých a overených zdrojov. Výroba všetkých doplnkov stravy NUTRICIUS prebieha v laboratóriu za prísnych hygienických noriem.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE