loading

Varixinal gél 75 ml Walmark

Značka: Walmark | Kód: z60638
Walmark Varixinal gél 75 ml Walmark
Novinka
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Novinka
 • Certifikát
 • Dopravné už od 2,60 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,60 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Varixinal gél je určený pre masáž pri pocite ťažkých a unavených nôh. Obsahuje unikátnu kombináciu extraktov zo štyroch rastlín, ktoré pomáhajú spolu s masážou prekysličenie a prekrvenie kože.

Zloženie:

Aqua, Ruscusu aculeatus Extract, Aesculus Hippocastanum Extract, Centella Asiatica Extract, Dextran, Vaccinium myrtillus Extract, Carbomer, Sodium Hydroxymethylglycinate, butylparabén

Ako používať:

Votrite 1-2x denne na postihnuté miesto, na dolných končatinách masírujte smerom od chodidiel k srdcu.

Balenie:

75 ml

Upozornenie:

Neužívať vnútorne! Ukladať mimo dosahu detí! Skladujte v suchu a tme, pri teplote 10 až 25 ° C.

Informacie o značke Walmark

WALMARK patrí medzi subjekty, ktoré sa už niekoľko rokov významnou mierou podieľajú na budovaní trhu s doplnkami stravy. Úspechy, ktoré dosiahli doma aj v zahraničí sú podložené cieľavedomosťou, tvrdou prácou, ale aj potrebnou dávkou šťastia. Firemná kultúra postavená na pevných morálnych princípoch, spolu s lojalitou zamestnancov urobili z Walmarku spoľahlivého a osvedčeného partnera. WALMARK je dôkazom toho, že aj v dnešnom globalizovanom svete môže vzniknúť firma, ktorá sa bez zahraničného kapitálu a cudzieho know-how dokáže presadiť v tak náročnom odbore, akým je farmaceutická výroba. Poznanie, že je možné prísť s nápadom, realizovať ho a uspieť, je pre WALMARK inšpiráciou a výzvou k ďalšej práci. Firma Walmark, as. spĺňa požiadavky zákona o liečive a vyhlášky SVP pre výrobu a distribúciu liečiv v Českej republike a preukázala funkčnosť zavedeného systému Správnej výrobnej praxe (GMP) .

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
15.03.2019
Používam tri týždne, a aj po tak krátkej dobe som spokojná s výsledkami, nohy nie sú unavené ani po dlhej chôdzi.
17.09.2014

Flex Code sirup užíva manžel na bolesti kolena, pociťuje úľavu od bolesti (objednám znova). Čaj Hannasaki Prim Powder pijeme v práci s kolegyňami, je chuťovo dobrý, zatiaľ nepozorujeme iné účinky. Varixinal mi pomohol od bolesti v dolných končatinách. S vaším internetovým obchodom som spokojná, máte široký sortiment a kvalitný tovar, rýchle dodanie, určite zas budem u vás objednávať.

26.05.2014

Dobrý večer, odpovedám na Váš dotaz o výrobkoch Varixinal , Geladrink a na krém Filler. Nie som už mladšieho veku a tak tieto výrobky ma udržujú v takej kondícii, aby som bola sama so sebou spokojná.

24.01.2014

Varixinal bol pre babičku, ktorá toto berie už dlhšiu dobu a je spokojná. Trpia opuchmi nôh (vek 86 rokov). Chlorellu Japan užívam spolu s manželkou a je to len zdravotná prevencia. Upravila sa nám stolica a dá sa povedať aj krvné testy. Máme obaja 63 rokov.

14.01.2013

S Varixinal som maximálne spokojná. Mám kŕčové žily as tým spojené kŕče a šklbanie v nohách. Po týždni užívania kŕče aj šklbanie z veľkej časti vymizlo. Varixinal som už odporučila svojim známym s rovnakými problémami. A čo sa týka LKVB6 , Tak by som nikdy neverila, že keď ho na chvíľu prestanem užívať, tak budem opäť unavená a vráti sa mi problémy s vyprázdňovaním. Už takú hlúposť nikdy neurobím! S pozdravom Váš verný zákazník.

HORE