loading

Veg mňamky nielen pre vegan (k) y (Martina Čermáková)

Značka: Knihy | Kód: z3430
Knihy Veg mňamky nielen pre vegan (k) y (Martina Čermáková)
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Kniha je v českom jazyku.

Martina Čermáková s úspechom prezentuje vegánsku kuchyni nie ako nezáživnú kombináciu zeleniny a zrno, ale ako chutnú až dekadentnej, ľahko pripraviteľné krmi.

Autorka nekladie dôraz na zdravotné a etické aspekty vegetariánskeho varenia, skôr sa snaží predstaviť čitateľom to najchutnejšie z vegánskej kuchyne v hravom a odľahčenom tóne bez dogiem. Jej knižka je totiž určená nielen vegetariánom, vegánom či lakto-ovo vegetariánom, ale aj tým, ktorí chcú experimentovať s novými prísadami alebo rastlinnou stravou, tým, ktorí o vegánstvo nikdy nepočuli, skeptikom, idealistom a možno aj zažraným mäsožravcom. Veď maškrtný sme predsa všetci, alebo nie?

Úryvok z úvodu:

Každý, kto sa odhodláva vypustiť živočíšne zložky zo svojho jedálnička, má inú odpoveď na otázku prečo. Dôvody sa líšia, od zdravotných až po environmentálne a etické. Škatuľky stranou, táto kuchárka je mienená ako inšpirácia pre kohokoľvek - vegetariánov, vegánov, skoro vegánov, lakto-ovo vegetariánov, tých, ktorí chcú experimentovať s novými prísadami alebo rastlinnou stravou, tých, ktorí o vegánstvo nikdy nepočuli, skeptikov, idealistov a možno aj zažranej mäsožravca.

Počet strán: 120

Rozmer: 220 x 150 mm

Jazyk: český

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie zdravé kuchárky a ďalšie produkty pre vegetariánov .

Informacie o značke Knihy

Pod značkou KNIHY nájdete všetky knihy, ktoré máme v ponuke.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


97%
Hodnotenie
31.03.2014

V knihe Veg mňaky sú jednoduché recepty, dostupné suroviny. Odporúčam.

14.11.2013

Čo nejesť keď ... je podľa môjho nepríliš prehľadná, ale čo do obsahu výhrady nemám. Nad ostatné by som vyzdvihla titul Veg mňamky nielen pre vegan (k) y - Je to svižná, inšpiratívne, praktická a nápaditá kuchárka, atraktívny dizajn. Nič viac by som od kuchárky ani nechcela. Ostatné tituly - Mámo, táto, nezabíjajte ma! a Preč s kyslosťou sú náročnejšie, však kvalitne a prívetivo spracované.

100%

24.08.2019
Odporúčam
Pre: jednoduché recepty, dostupné suroviny
100%

24.08.2019
80%

24.08.2019
kuchárka
HORE