Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

VegiWash - prípravok na umývanie ovocia a zeleniny 473 ml

Značka: Blue Step Kód: z3462

Popis

VegiWash bol špeciálne vyvinutý, aby odstránil zvyšky kontaminujúcich látok z povrchu ovocia a zeleniny.

VegiWash odstráni z povrchu až 97% zvyškov pesticídov. Odporúča sa tiež na umývanie citrusových plodov pred vymačkaním šťavy alebo lúpaním, aby ste zabránili pesticídom a ďalším látkam vniknúť do vašej pokožky, alebo do šťavy z ovocia.

Čerstvé ovocie a zelenina sú dôležitou súčasťou zdravej výživy. Bohužiaľ, sú ošetrované pesticídmi, ktoré môžu mať nepriaznivý účinok na zdravie, pre dosiahnutie lepšieho vzhľadu sa na ne navyše zvyčajne nanáša parafín. Tieto chemické látky nie sú rozpustné vo vode, preto obyčajné oplachovanie je málo účinné a kontaminanty sa dostávajú do nášho organizmu. Okrem toho je potrebné odstrániť ďalšie nežiaduce znečisťujúce látky, ktoré sú spôsobené manipuláciou, priamym kontaktom s ľuďmi, oleja, špinu a výfukové plyny.

1

voda, neiónové tenzidy ≤ 35%, katiónové tenzidy ≤ 5%, extrakt z grepových semienok ≤ 5%, quaterium 15 (konzervant)

Ako používať

Naneste malé množstvo priamo na jednotlivé kusy ovocia či zeleniny. Nechajte pôsobiť cca 30 sekúnd a potom dôkladne opláchnite vodou. Pre väčšie a horšie čistiaci sa ovocie či zeleninu, ako hroznové víno, brokolica, šalát atď, odporúčame naplniť misu vodou a pridať približne 2 polievkové lyžice na pol litra vody. Nechajte pôsobiť za mierneho miešania alebo trepania jednu minútu. Ak je to nutné, použite rastlinný kefu. Potom dôkladne opláchnite. Pre krehké ovocie či zeleninu ako byliny, huby, bobuľové ovocie použite cedník.

Balenie

473 ml

Upozornenie

Môže vyvolať alergickú reakciu na koži. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte styku s očami. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. Pri požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal. Dráždi kožu. Riziko vážneho poškodenia očí. Nemožno odporučiť pre umývanie ovocia a zeleniny, určenej na konzumáciu deťmi vo veku do 3 rokov. Krajina pôvodu USA.

Ďalšie oznámenie

V našej ponuke nájdete aj prípravky z ekodrogéria .

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?

Spýtajte sa odborníkov

Poradiť sa

Objednávky a informácie

Lucia Matulová

Lucia Matulová

Po-Pá: 8-20 h

So-Ne: 10-18 h

+421 220 512 509

[email protected]

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Značka: Blue Step

V programe NástrojeZdraví ® spoločnosť BLUE STEP spol. s ro. ponúka novú komplexnú starostlivosť o človeka. Zámerom je prinášať zákazníkom produkty, ktoré najviac zodpovedajú ľudskej prirodzenosti - produkty, ktoré nezanechávajú žiadne negatívne stopy na zdravie ľudí, ani na životnom prostredí. Výber produktov jednotlivých NástrojůZdraví ® je vedený tak, aby vo vás navodil rovnováhu a celkový pocit zdravia. Zaradenie výrobkov do ponuky predchádza starostlivý výber a konzultácie s poprednými odborníkmi v odbore. Zvyšovaním počtu NástrojůZdraví ® sa spoločnosť snaží, aby čo najlepšie pokryli potreby vášho tela i ducha.

Blue Step
Ověřeno zákazníky

Hodnotenie tohto kúsku

90 % Celkem 2 hodnocení Všechna hodnocení
dni
:
hodiny
:
minút
:
sekúnd