loading

VegiWash - prípravok na umývanie ovocia a zeleniny 473 ml

Značka: Blue Step | Kód: z3462
Blue Step VegiWash - prípravok na umývanie ovocia a zeleniny 473 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

VegiWash bol špeciálne vyvinutý, aby odstránil zvyšky kontaminujúcich látok z povrchu ovocia a zeleniny.

VegiWash odstráni z povrchu až 97% zvyškov pesticídov. Odporúča sa tiež na umývanie citrusových plodov pred vymačkaním šťavy alebo lúpaním, aby ste zabránili pesticídom a ďalším látkam vniknúť do vašej pokožky, alebo do šťavy z ovocia.

Čerstvé ovocie a zelenina sú dôležitou súčasťou zdravej výživy. Bohužiaľ, sú ošetrované pesticídmi, ktoré môžu mať nepriaznivý účinok na zdravie, pre dosiahnutie lepšieho vzhľadu sa na ne navyše zvyčajne nanáša parafín. Tieto chemické látky nie sú rozpustné vo vode, preto obyčajné oplachovanie je málo účinné a kontaminanty sa dostávajú do nášho organizmu. Okrem toho je potrebné odstrániť ďalšie nežiaduce znečisťujúce látky, ktoré sú spôsobené manipuláciou, priamym kontaktom s ľuďmi, oleja, špinu a výfukové plyny.

Zloženie:

voda, neiónové tenzidy ≤ 35%, katiónové tenzidy ≤ 5%, extrakt z grepových semienok ≤ 5%, quaterium 15 (konzervant)

Ako používať:

Naneste malé množstvo priamo na jednotlivé kusy ovocia či zeleniny. Nechajte pôsobiť cca 30 sekúnd a potom dôkladne opláchnite vodou. Pre väčšie a horšie čistiaci sa ovocie či zeleninu, ako hroznové víno, brokolica, šalát atď, odporúčame naplniť misu vodou a pridať približne 2 polievkové lyžice na pol litra vody. Nechajte pôsobiť za mierneho miešania alebo trepania jednu minútu. Ak je to nutné, použite rastlinný kefu. Potom dôkladne opláchnite. Pre krehké ovocie či zeleninu ako byliny, huby, bobuľové ovocie použite cedník.

Balenie:

473 ml

Upozornenie:

Môže vyvolať alergickú reakciu na koži. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte styku s očami. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. Pri požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal. Dráždi kožu. Riziko vážneho poškodenia očí. Nemožno odporučiť pre umývanie ovocia a zeleniny, určenej na konzumáciu deťmi vo veku do 3 rokov. Krajina pôvodu USA.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete aj prípravky z ekodrogéria .

Informacie o značke Blue Step

V programe NástrojeZdraví ® spoločnosť BLUE STEP spol. s ro. ponúka novú komplexnú starostlivosť o človeka. Zámerom je prinášať zákazníkom produkty, ktoré najviac zodpovedajú ľudskej prirodzenosti - produkty, ktoré nezanechávajú žiadne negatívne stopy na zdravie ľudí, ani na životnom prostredí. Výber produktov jednotlivých NástrojůZdraví ® je vedený tak, aby vo vás navodil rovnováhu a celkový pocit zdravia. Zaradenie výrobkov do ponuky predchádza starostlivý výber a konzultácie s poprednými odborníkmi v odbore. Zvyšovaním počtu NástrojůZdraví ® sa spoločnosť snaží, aby čo najlepšie pokryli potreby vášho tela i ducha.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


90%
Hodnotenie
21.06.2017
Prípravok Vegiwash používam, pretože z neho mám lepší pocit, než umývať zeleninu mydlom. Pocitovo je príjemné, akú má neutrálnu vôňu a konzistenciu.
30.10.2012

Dobrý deň, neviem ako odpovedať - VegiWash používame teraz už na všetku zeleninu a ovocie. Asi najviac je to poznať na citrusoch, kde to rozpustí onen "voskový" povrch. Na podrobnejšie zhodnotenie by bolo nutné urobiť nejaké rozbory. Inak na trhu som nič podobné nenašiel. Po spotrebovaní si VegiWash kúpime znova.

100%

17.09.2019
80%

17.09.2019
HORE