loading

VERM-X PŘÍRODNÍ GRANULE PROTI STŘEVNÍM PARAZITŮM PRO PSY 100G

Značka: VERM-X | Kód: z57783
VERM-X VERM-X PŘÍRODNÍ GRANULE PROTI STŘEVNÍM PARAZITŮM PRO PSY 100G
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Verma - X prírodné granule proti črevným parazitom pre psov funguje na základe čistej prírody a to konkrétne byliniek. Verm- X je výberom zmesi vhodných bylín, ktoré vytvárajú pre parazity v čreve nehostinné prostredie a napomáhajú k tvorbe priaznivej črevnej mikroflóry. Obsahuje komplex vitamínov, minerálov a stopových prírodných látok, ktorý zlepšuje kondíciu a zdravie zvieraťa a detoxikuje organizmus. Nezaťažujú žiadne dôležité orgány, ako sú pečeň a obličky - nemajú žiadne vedľajšie účinky. Vyrobené v podobe chutného chrumkavého maškrty, takže ho Vaše zvieratá budú rada as chuťou prijímať. 100% prírodný pôvod všetkých použitých surovín, ktoré sú pestované prírodne a organicky. Verma - X je k tráviacej sústave zvierat veľmi jemný.

Zloženie:

Hnedá ryža, hydinové múčka, rafinovaný kurací tuk, repná dužina, zemiaky, zemiakový škrob, škorica, tymián, mäta pieporná, cesnak, Quassia, chilli, fenikel, lipkavec, žihľava, brest, pivovarské kvasnice, kuracia pečeň, lososový olej, morské riasy , extrakt zo zeleného čaju, prebiotiká FOS, prebiotiká MOS, minerálne látky a vitamíny.

Dávkovanie:

Malá plemena - podávajte 2 granule za deň.
Stredné plemená - podávajte 4 granule za deň.
Veľké plemená - podávajte 6 granulí za deň.

Šteňatám vo veku 3 - 6 mesiacov podávajte polovičnú dávku. Dávka pre dospelého jedinca môže byť podávaná až od veku 6 mesiacov. 100g balenie vydrží pre 1 malého psa 1 mesiac. Pri okolnostiach vyžadujúcich dvojnásobnú dávku, môže byť bezpečne podávaná počas 14 dní.

Balenie:

100g

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie prípravky pre psov .

Informacie o značke VERM-X

Verma-X® ponúka produkty pre zvieratá na báze byliniek a nezaťažujú žiadne dôležité orgány, ako sú pečeň a obličky. Receptúra produktov Verma-X® bola vyvinutá v spolupráci s uznávanými botaniky, špecialistami na výživu a veterinári. Kombinácia špeciálne vybraných bylín v produktoch Verma-X® nenápadne mení rovnováhu tráviaceho systému, naštartuje peristaltiku čriev a paralyzuje parazitmi.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE