loading

VERM-X PŘÍRODNÍ NUGETKY PROTI STŘEVNÍM PARAZITŮM PRO HLODAVCE 180G

Značka: VERM-X | Kód: z57785
VERM-X VERM-X PŘÍRODNÍ NUGETKY PROTI STŘEVNÍM PARAZITŮM PRO HLODAVCE 180G
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Verma - X prírodné nugetky proti črevným parazitom pre hlodavce je zdravý maškrtu, ktorý obsahuje vysoký obsah vlákniny. Verma - X nugetky pre zajace, morčatá, škrečky, fretky a všetky hlodavce boli starostlivo vyrobené tak, aby boli nielen veľmi chutné, ale hlavne chránili pred črevnými problémami. Obsahujú lucernu, pšenicu, melasu, prebiotiká a probiotiká, ktoré spolu podporujú zdravý tráviaci systém. A sú navrhnuté tak, aby ich hrýzli, čím pomáhajú k zdravým a silným zubom.

Zloženie:

Picrasma excelsa (Quassia), Capsicum minimum (kajenské korenie), Foeniculum vulgare (fenikel), Galium aparine (lipkavec), Urtica dioica (žihľava), Ulmus fulva (brest), Allium sativum (cesnak), Mentha piperita (mäta pieporná), Thymus vulgaris (tymián), Cinnamomum zeylanicum (škorica), lucerna, pšenica, melasa, prebiotiká (Bio-Mos: kvasinky Saccharomyces cerevisiae), probiotiká (Toyocerin) a sójový olej.

Dávkovanie:

Jedna kopcovitá lopatka 1x denne do jedla - králik. Jedna zarovnaná lopatka 1x denne do jedla - morča, škrečok, fretka.

Balenie:

Balenie obsahuje 180g pre jedného králika na 2 mesiace a pre morča, škrečka alebo iné malé hlodavce na 3 mesiace.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie prípravky pre zvieratá .

Produkt je tiež v sekciach

Problematiky - Parazity - Črevné parazity

Informacie o značke VERM-X

Verma-X® ponúka produkty pre zvieratá na báze byliniek a nezaťažujú žiadne dôležité orgány, ako sú pečeň a obličky. Receptúra produktov Verma-X® bola vyvinutá v spolupráci s uznávanými botaniky, špecialistami na výživu a veterinári. Kombinácia špeciálne vybraných bylín v produktoch Verma-X® nenápadne mení rovnováhu tráviaceho systému, naštartuje peristaltiku čriev a paralyzuje parazitmi.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE