loading

VERM-X PŘÍRODNÍ PELETY PROTI STŘEVNÍM PARAZITŮM PRO KONĚ 250G

Značka: VERM-X | Kód: z57789
VERM-X VERM-X PŘÍRODNÍ PELETY PROTI STŘEVNÍM PARAZITŮM PRO KONĚ 250G
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Verma - X prírodné pelety proti črevným parazitom pre kone, je zložený zo zmesí bylinných zložiek, ktoré obsahujú komplex aktívnych častíc. Granule môžu byť podávané pridaním do krmiva alebo samostatne ako maškrtu. Okrem byliniek podporujúcich zažívacie hygienu obsahuje aj bylinky podporujúce proces čistenia krvi a udržiavanie správnej funkcie čriev. Je vhodný pre kone a poníky, ktorí sú citlivý na rôzne farmaceutické chemické látky. Je tiež veľmi ľahko stráviteľný. Pri používaní lieku je vhodné, aby sa kontrola stolice (fekálne okultné test) bola vykonaná 21 dní po poslednom užití lieku.

Zloženie:

Allium sativum (cesnak), Mentha piperita (mäta pieporná), Thymus vulgaris (tymián), Cinnamomum zeylanicum (škorica), Picrasma excelsa (Quassia), Foeniculum vulgare (fenikel), Gálium aparine (lipkavec), Urtica dioica (žihľava), Ulmus fulva (brest), Inula helenium (oman), aníz, mikronizované repné odrezky, múčka z morských rias, dicalcium phosphate, melasa, vitamín C.

Dávkovanie:

Granule podávajte 50g denne počas piatich po sebe nasledujúcich dní. Opakujte každých 12 týždňov. Granule môžu byť podávané samostatne z ruky alebo zmiešané s krmivom. Podávajte polovičnú dávku vyššie uvedeného množstva pre poníky s veľkosťou 90cm a menšie. Jedno balenie obsahuje päť 50-gramových vreciek. Jeden sáčok na deň, po dobu piatich dní každých 12 týždňov. 250g balenia je na jednu päťdňový periódu pre kone / poník.

Balenie:

250g

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie prípravky pre kone .

Informacie o značke VERM-X

Verma-X® ponúka produkty pre zvieratá na báze byliniek a nezaťažujú žiadne dôležité orgány, ako sú pečeň a obličky. Receptúra produktov Verma-X® bola vyvinutá v spolupráci s uznávanými botaniky, špecialistami na výživu a veterinári. Kombinácia špeciálne vybraných bylín v produktoch Verma-X® nenápadne mení rovnováhu tráviaceho systému, naštartuje peristaltiku čriev a paralyzuje parazitmi.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE