loading

VERM-X PŘÍRODNÍ PELETY PROTI STŘEVNÍM PARAZITŮM PRO PSY 200G

Značka: VERM-X | Kód: z57787
VERM-X VERM-X PŘÍRODNÍ PELETY PROTI STŘEVNÍM PARAZITŮM PRO PSY 200G
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Verma - X pelety proti črevným parazitom pre psov funguje na základe čistej prírody a to konkrétne byliniek. Verm- X je výberom zmesi vhodných bylín, ktoré vytvárajú pre parazity v čreve nehostinné prostredie a napomáhajú k tvorbe priaznivej črevnej mikroflóry. Obsahuje komplex vitamínov, minerálov a stopových prírodných látok, ktorý zlepšuje kondíciu a zdravie zvieraťa a detoxikuje organizmus. Nezaťažujú žiadne dôležité orgány, ako sú pečeň a obličky - nemajú žiadne vedľajšie účinky. Vyrobené v podobe chutného chrumkavého maškrty, takže ho Vaše zvieratá budú rada as chuťou prijímať. 100% prírodný pôvod všetkých použitých surovín, ktoré sú pestované prírodne a organicky. Verma - X je k tráviacej sústave zvierat veľmi jemný.

Zloženie:

Škorica, cesnak, tymian, konopné semienko, repná dužina, žihľava, lipkavec, fenikel, mäta pieporná, brest, Quassia, dextróza, ovos, chilli, slnečnicový olej.

Dávkovanie:

Podávajte 3 dni po sebe každý mesiac.
Váha psa 5-10kg .... 10g denne (30g za mesiac).
Váha psa 11-20kg ... 20g denne (60g za mesiac).
Váha psa 20kg + .... 30g denne (90g za mesiac).

Šteňatám vo veku 3 - 6 mesiacov podávajte polovičnú dávku. Dávka pre dospelého jedinca môže byť podávaná od veku 6 mesiacov. Dvojnásobná dávka môže byť bezpečne podávaná. 200g balenie vydrží pre 1 malého psa 6 mesiacov. Zmiešajte s krmivom.

Balenie:

Balenie 200g a obsahuje 10g odmerku.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie prípravky pre psov .

Informacie o značke VERM-X

Verma-X® ponúka produkty pre zvieratá na báze byliniek a nezaťažujú žiadne dôležité orgány, ako sú pečeň a obličky. Receptúra produktov Verma-X® bola vyvinutá v spolupráci s uznávanými botaniky, špecialistami na výživu a veterinári. Kombinácia špeciálne vybraných bylín v produktoch Verma-X® nenápadne mení rovnováhu tráviaceho systému, naštartuje peristaltiku čriev a paralyzuje parazitmi.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE