loading

Vilcacora (Uncaria tomentosa, Cat ´s Claw) 100 g

Značka: Uncaria | Kód: z720
Uncaria Vilcacora (Uncaria tomentosa, Cat ´s Claw) 100 g
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegan
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Vilcacora - kombinácia obsiahnutých alkaloidov z nej robí rastlinu o neobvyklej sile a so širokým spektrom účinnosti.

Zloženie:

Dávkovanie:

Pred prípravou rozdrobte 1 g kôry na menšie kúsky, zalejte 1 litrom studenej vody a varte za mierneho varu 20-25 minút. Sceďte a pite vlažné, pohárik (cca 200 ml) 3x denne. Deti od 3 rokov 1/2 pohára denne.

Balenie:

100 g

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy, osobám po transplantácii orgánov. Ukladajte mimo dosahu detí. Neobsahuje žiadne konzervačné látky ani umelé farbivá. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Obsiahnuté látky - antihypertenzíva - môžu znižovať krvný tlak. Teoreticky môžu obsiahnuté látky interferovať s imunosupresívnou terapiou, pretože majú imunostimulačné aktivitu. Môžu byť kontraindikované v prípade podávania azatioprín basiliximabu, cyklosporínu, daklizumabu, muronabu-CD3, orthoklonu, mykofenolát, takrolimu, sirolimu, prednizónu a ďalších glukokortikoidov. Krajina pôvodu Peru.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky s Vilcacora a ďalšie bylinné čaje .

Informacie o značke Uncaria

UNCARIA SR sro. vznikla v roku 2001, po študijnej ceste do Peru. Sme priekopníci a špecialisti v odbore originálnych peruánskych bylín garantovanej kvality, ktoré sme ako prvý uviedli na slovenský trh. Filozofiou našej firmy je nadštandardná kvalita produktu a služieb. Dovážame niekoľkokrát ročne kvalitné, špeciálne vytriedenú surovinu, vždy z čerstvého zberu as overenými účinkami. Z našej suroviny vyrábame tiež bylinné extrakty vysokej kvality v kapsliach. Spolupracujeme s lekármi v Peru i ČR a stáli sme pri zrode prvého Inštitútu tradičnej peruánskej medicíny (ITPM) v Európe, ktorý sa zaoberá podpornou liečbou rakoviny a iných závažných chorôb.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


93%
Hodnotenie
03.10.2016
Čaj z Vilcacory som zakúpila na radu svojich známych na prečistenie organizmu po liečbe boreliózy antibiotikami. Čaj som pila niekoľko týždňov, krvné testy dopadli dobre, nemusela som podstúpiť ďalšiu liečbu antibiotikami. Navyše sa mi znížila hladina cukru a cholesterolu, ktoré som mala predtým hraničné. Čaj ďalej pijem, dostala som odporúčanie, že to chce užívať niekoľko mesiacov. Na chuť čaju som si zvykla a pri jeho popíjaní nemám chuť na kávu.
19.01.2015

Ja užívam tieto prírodné zázraky skôr preventívne, ale som s nimi spokojná. Goji Kustovnica čínska vydrží naozaj dlho, Vilcacora má taky neuveriteľnú silu. Jednak s pár kúskov kôry možno uvariť veľa odvaru, ktorý je perfektný na všetko. Na akné, nehojace sa rany, od tej doby čo ho pijem (cca rok a pol) som nebola chorá. Mizne opary, ktoré som mala každú menštruácie apod. Vydrží dlho, cena je teda primeraná. Marhuľový olej mám na masáže pre dieťa, a to si nesťažuje, vonia mu to:-)

10.11.2014

Rada by som vám oznámila naše skúsenosti s prírodnými produktmi - Graviola - 100% šťava z gravioly , Guduchi so zázvorom , Guduchi so škoricou a Uncaria tomentosa avšak zatiaľ to nie je ešte tak zreteľné. Kúpila som to pre svojho svokra, ktorý sa lieči s veľmi zákernou formou rakoviny. Nejaké účinky to celkom iste má, pretože sa cíti lepšie, má "lepšiu farbu" a viac energie. Všetko užíva podľa návodu. Nepredpokladám, že by ho to vyliečilo, ale aspoň mu to spríjemnia tieto ťažké chvíle, zvlášť po agresívnych účinkoch chemoterapie a ožarovania. Takže jeho reakcie na tieto výrobky je jednoznačne pozitívny.

07.05.2014

Vilcacora posilňuje obranyschopnosť, odporúčam aj ďalším.

26.11.2013

Nakupovanie vo vašom obchode mi vyhovuje, s objednanými produktmi Mladý jačmeň prášok a Vilcacora som spokojná, ďakujem.

HORE