loading

Vitamín C 500 mg Time Release 100 tbl.

Značka: Unios Pharma | Kód: z4544
Unios Pharma Vitamín C 500 mg Time Release 100 tbl.
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 6 mesiacov
  × Lehota na vrátenie 6 mesiacov

  6 mesiacov na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 6 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Vitamín C Time Release prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, je vhodný pri zvýšenej telesnej záťaži. Jedinečná forma vitamínu C obohatená o extrakt zo šípok a pozvoľné uvoľňovanie vitamínu C do organizmu po dobu 8-10 hodín. Technológie riadeného uvoľňovania vedie k zníženiu frekvencie dávkovania.

Zloženie v 1 tablete:

Množstvo 'Zložka 'Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
500 mg xVitamín C (kyselina L-askorbová, askorbát sodný) Prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu
Prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy
Prispieva k správnej funkcii psychiky
Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom
Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému
Prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy
Ak je v jednej dávke aspoň 9 mg vitamínu C, tak možno tvrdiť:
Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu krvných ciev
Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kostí
Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu chrupaviek
Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu ďasien
Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kože
Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu zubov
Prispieva k regenerácii redukovanej formy vitamínu E
Zvyšuje vstrebávanie železa
Prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému počas intenzívneho fyzického výkonu a po ňom
10 mg xŠípek (Fructus cynosbati, extrakt) Normálne funkcie dýchacieho systému
normálne trávenie
Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
antioxidant
Normálny stav pokožky
Normálny stav kĺbov
Normálna činnosť močového mechúra a obličiek

Prídavné látky:

želatína (plnidlo), mikrokryštalická celulóza (plnidlo), E471 (plnidlo), mastenec (látka protihrudkujúca)

Dávkovanie:

Užívajte 1-4 tablety denne. Pre optimálny účinnosť odporúčame užívať po dobu 2-3 mesiacov.

Balenie:

100 tabliet - dávka na 25-100 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky s vitamínom C a ďalšie produkty na imunitný systém .

Informacie o značke Unios Pharma

Spoločnosť UNIOS PHARMA sro. bola založená v roku 1993. Vo svojich začiatkoch sa zameriavala len na dovoz vitamínových prípravkov od kanadskej firmy Trophic. Vďaka spolupráci s ďalšími spoločnosťami z USA a Kanady bola ponuka prípravkov postupne rozširovaná. Následne bol sortiment z väčšej časti už ale zameriavania na voľne balené tablety, ktoré boli plnené do liekoviek v SR. Prípravky sú podľa vlastných receptúr vyrábané naďalej v Kanade, USA a už aj v ČR. Zloženie a účinky každého prípravku sú konzultované s príslušnými odborníkmi v týchto krajinách a predovšetkým v SR tak, aby zodpovedali požiadavkám na zdravú výživu našej populácie. Spoločnosť sa naďalej zameriava na výrobu, balenie a distribúciu vitamínových prípravkov-doplnkov stravy pre športovcov aj široký okruh bežných spotrebiteľov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
11.03.2014

Vitamín C som kúpila synovi a hovoril, že mu vyhovuje. Prípravok OBEZIN kupujem už pravidelne a vyhovuje mi najviac zo všetkého, čo bolo až doteraz na trhu. Naozaj nemám hlad, potláča tiež chuť na sladké. Som síce v období prechodu a tak váha ide dole naozaj zle, ale aspoň niečo málo, než ak nič. Keď som preparát kúpila prvýkrát, tak som schudla hneď tri kilá. Psyllium kupujem pravidelne, ale po prvýkrát u vás, s tým som spokojná, pridávam ho aj pri pečení do múčnikov, plniek a pod. Spiron je naša srdcová záležitosť, pretože ho kupujeme dlhé roky a teraz ho kupujem už aj vnúčatám. Akonáhle sa objaví v rodine akákoľvek nádcha, kýchnutí, ihneď šplícháme po byte. Verím na antibakteriálne účinky. Robila som to, keď boli deti malé a robí to aj dcéra u svojich detí. Máme všetci IgA deficit, problémy s imunitou a tento prípravok naozaj odporúčam. No a posledná Alfalfa - Lucernu kupujem manželovi. Má dnu a kedysi som si prečítala, že lucerna v tomto vie zázraky. Manžel teda užíva Milurit na dnu ak tomu denne tabletu Alfalfy a roky už nemal záchvat, hoci sa diétne nijako neobmedzuje. Proste pitie vody a Alfalfa - mám stopercentne odskúšané a už naozaj desiatkam ľudí som to poradila au všetkých, čo viem, sa dnavej záchvatmi veľmi zmiernili. Takže lucernu viac než odporúčam.

03.03.2014

Vitamín C Time Release používam už niekoľko rokov. Je šetrný k obličkám a zásobuje moje telo dostatočnou dávkou vitamínu C, ktorého obsah v dnešných potravinách sa bohužiaľ drasticky znížil. AloeLive Detox - Tento výrobok som si kúpila preto, že obsahoval látky k detoxikaxi a prečistenie žliaz s vnútornou sekréciou, krvi, lymfatického systému, tráviaceho a vylučovacieho traktu. Keďže trpím refluxom pažeráka, môžem týmto poďakovať výrobcom, pretože mi ich výrobok tiež výrazne uľavil od pálenia záhy a iných prejavov tejto choroby. Navyše bol sladený stevia, čo výrazne kvitujem.

14.02.2014

Vitamín C s pomalým uvoľňovaním do organizmu má dobrú cenu. Je to podpora oslabenej imunity, zvládanie stresové situácie. Má príjemnú kyslú chuť.

30.01.2014

Pre oči Luteín užívam už dlhšiu dobu k mojej úplnej spokojnosti. Vitamín C 500 ma tiež pomáha v tomto nevypočítateľné počasie udržiavať v dobrej zdravotnej kondícii, aj keď už nie som proti chrípke očkovaný. Len by som vám rád povedal, že zrejme budete mať ešte o pár zákazníkov viac, pretože jsen im tieto produkty tiež "nadelil".

HORE