loading

Vlhčené obrúsky (60ks)

Značka: Kit & Kin | Kód: z58368
Kit & Kin Vlhčené obrúsky (60ks)
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Vlhčené obrúsky sú hypoalergénne, 100% biologicky odbúrateľné a neparfumované. Extra mäkké, prírodné detské vlhčené obrúsky. Vyrobené bez petrochemických, chlóru a nebezpečných chemikálií. Detské vlhčené obrúsky Kit & Kin sú extra silné, ultraabsorpční a špičkovo funkčné. Jemné, avšak efektívne rastlinné prísady čistí, upokojujú a chráni citlivú pokožku vášho bábätka pomocou výťažku z aloe vera, harmančeka a uhorky. Tento obrúsok je dokonale univerzálny, zvládne všetko - očistiť zadoček, naleštiť pracovné povrchy a udržať tvár, ruky aj hračky svieže. Testované a schválené dermatológmi z ISPE.

zloženie:

Aqua, Glycerín, Lactic acid, Sodium citrate, Aloe barbadensis leaf juice, Chamomilla recutita fl ower extract, Cucumis sativus extract, Decyl Glucoside, Propylene glycol.

Balenie:

Balenie obsahuje 60 ks vlhčených obrúskov

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie vlhčené obrúsky .

Informacie o značke Kit & Kin

Britská spoločnosť Kit & Kin vyrába produkty pre mamičky a deti za použitia iba prírodných, ekologických a udržateľných prísad. Kit & Kin bola založená v roku 2017 spoluzakladateľmi Emmou Bunton (bývalá členka kapely Spice Girls, dnes veľvyslankyňa dobrej vôle UNICEF a predovšetkým mainka dvoch detí) a Christopherom Money, ktorý má viac ako 15-ročné skúsenosti s vývojom produktov pre matku a dieťa pre výrobcov popredných svetových značiek.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Další produkty od značky Kit & Kin

HORE