loading

Vložka pre mužov Tajomstvo cisárskych komnát 1 ks

Značka: tianDe | Kód: z58331
tianDe Vložka pre mužov Tajomstvo cisárskych komnát 1 ks
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Vložka pre mužov Tajomstvo cisárskych komnát je bylinný obklad, ktorý dodáva mužnú silu a pomáha predchádzať problémom s prostatou. Pomáha nielen v intímnych partií. Pri bolestiach hrdla a prechladnutia ju môžete aplikovať aj na krk a oblasť mandlí. Znižuje zápal a má antibakteriálny účinok.

Tento hygienický prostriedok vsádza na silu takzvaných fytoncídov. Fytoncídy sú doslova rastlinnými antibiotikami. Ide o látky, ktorými sa rastliny bráni proti škodcom. Vložka pre mužov prináša vďaka svojmu zloženiu, ktoré odkazuje na receptúry tradičnej čínskej medicíny, nielen pocit komfortu, obranu pred baktériami a škodlivými látkami, ale aj mužnú energiu. Energiu, ktorá sa prejaví nielen lepší fyzickou aktivitou, ale aj zvýšeným sexuálnym libidom.

Cisárska sila pre moderného muža!

Balenie:

1 ks p>

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE