Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Wartner 2. generácie na bradavice 50 ml

Značka: Omega Pharma Kód: z4320

Popis

Wartner 2. generácie predstavuje rýchlu a úspešnú samoliečbu bradavíc a veruk pomocou kryoterapia, ktorá zmrazí bradavicu až k jej jadru.

Wartner 2. generácie je založený na rovnakej technológii zmrazovania, ktorú používajú lekári. Ide o účinný a rýchly postup, ktorý umožňuje odstrániť bradavice a veruky zmrazením zvyčajne už po prvej aplikácii prípravku. Bradavice v priebehu 10 až 14 dní postupne zmizne alebo úplne odpadne. Medzitým sa pod ňou vytvorí nová zdravá koža.

Bradavice pravej sa obvykle vyskytujú na rukách, kolenách a lakťoch a spoznajú sa podľa hrubého květákovitého vzhľadu na povrchu. Veruky sú veľmi podobné, ale vyskytujú sa iba na chodidlách a bývajú na pohľad viac ploché, niekedy pokryté zhrubnutú kožou.

1

dimetyléter a propane

Ako používať

 1. Penový aplikátor nasaďte na tŕň aplikačného držiaka.
 2. Na 3 sekundy zasuňte aplikačný držiak do nádobky s aerosólom.
 3. 20 sekúnd po nasiaknutí penového aplikátora počkajte na ďalšie zníženie teploty.
 4. Priložte biely koniec penového aplikátora na:
 • bradavicu na rúk po dobu 20 sekúnd
 • bradavicu na nohách, veruku po dobu 40 sekúnd.

Pre optimálnu prípravu pred ošetrením veruk a bradavíc na nohách je v balení priložený pilník.

Balenie

 • Nádobka s aerosólom 50 ml,
 • aplikačný držiak pre opakované použitie,
 • 12 jednorazových penových aplikátorov,
 • pilník pre opakované použitie
 • príbalový leták.

Upozornenie

Určené len na vonkajšie použitie. Vhodné pre celú rodinu, vrátane detí od 4 rokov. Klinicky testované. Zloženie prípravku neškodí životnému prostrediu. Vysoko horľavé. Obsah nádobky pod tlakom. Chráňte pred slnečným žiarením a nevystavujte teplotám vyšším ako 50 ° C. Neprepichujte ani nespaľujte, a to ani po spotrebovaní lieku. Nevstrekujte do otvoreného ohňa ani na žeravé predmety. Udržujte mimo dosahu zdrojov vznietenia. Nefajčite počas aplikácie. Udržujte mimo dosahu detí. Aplikácia musí trvať max. 20 sekúnd (bradavice pravá) a 40 sekúnd (veruka, bradavice na chodidle). Prípravok nie je vhodný pre diabetikov alebo počas tehotenstva. Skladujte pri izbovej teplote. Pred použitím si prečítajte pozorne celý príbalový leták a uschovajte ho pre neskoršiu potrebu.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?

Spýtajte sa odborníkov

Poradiť sa

Objednávky a informácie

Lucia Matulová

Lucia Matulová

Po-Pá: 8-20 h

So-Ne: 10-18 h

+421 220 512 509

[email protected]

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Produkt je tiež v sekciach

Značka: Omega Pharma

Omega Pharma je dynamická spoločnosť špecializovaná na vývoj, výrobu a predaj zdravotníckych pomôcok, doplnkov stravy a medikální kozmetiky na lekárenskom trhu OTC, aj v širokej distribúcii tzv. Mass-marketu. Je súčasťou nadnárodnej skupiny Omega-Pharma so sídlom v Belgicku a pôsobnosťou v 40 krajinách sveta.

Od začiatku svojho vzniku je Omega Pharma marketingovo riadenú firmou so silnou orientáciou na zákazníka, jeho potreby, požiadavky a výslednú spokojnosť. Je držiteľom niekoľkých patentov a unikátnych riešení aplikovaných do vysokej účinnosti výrobkov jednotlivých produktových radov.

Omega Pharma
Ověřeno zákazníky

Hodnotenie tohto kúsku

56 % Celkem 8 hodnocení Všechna hodnocení
dni
:
hodiny
:
minút
:
sekúnd