loading

Wartner 2. generácie na bradavice 50 ml

Značka: Omega Pharma | Kód: z4320
Omega Pharma Wartner 2. generácie na bradavice 50 ml
Zľava 19%
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Snížili jsme pro vás cenu tohoto produktu o 19%. Akční nabídka platí do 30.09.2019 nebo do vyprodání zásob.
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Wartner 2. generácie predstavuje rýchlu a úspešnú samoliečbu bradavíc a veruk pomocou kryoterapia, ktorá zmrazí bradavicu až k jej jadru.

Wartner 2. generácie je založený na rovnakej technológii zmrazovania, ktorú používajú lekári. Ide o účinný a rýchly postup, ktorý umožňuje odstrániť bradavice a veruky zmrazením zvyčajne už po prvej aplikácii prípravku. Bradavice v priebehu 10 až 14 dní postupne zmizne alebo úplne odpadne. Medzitým sa pod ňou vytvorí nová zdravá koža.

Bradavice pravej sa obvykle vyskytujú na rukách, kolenách a lakťoch a spoznajú sa podľa hrubého květákovitého vzhľadu na povrchu. Veruky sú veľmi podobné, ale vyskytujú sa iba na chodidlách a bývajú na pohľad viac ploché, niekedy pokryté zhrubnutú kožou.

Zloženie:

dimetyléter a propane

Ako používať:

 1. Penový aplikátor nasaďte na tŕň aplikačného držiaka.
 2. Na 3 sekundy zasuňte aplikačný držiak do nádobky s aerosólom.
 3. 20 sekúnd po nasiaknutí penového aplikátora počkajte na ďalšie zníženie teploty.
 4. Priložte biely koniec penového aplikátora na:
 • bradavicu na rúk po dobu 20 sekúnd
 • bradavicu na nohách, veruku po dobu 40 sekúnd.

Pre optimálnu prípravu pred ošetrením veruk a bradavíc na nohách je v balení priložený pilník.

Balenie:

 • Nádobka s aerosólom 50 ml,
 • aplikačný držiak pre opakované použitie,
 • 12 jednorazových penových aplikátorov,
 • pilník pre opakované použitie
 • príbalový leták.

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Vhodné pre celú rodinu, vrátane detí od 4 rokov. Klinicky testované. Zloženie prípravku neškodí životnému prostrediu. Vysoko horľavé. Obsah nádobky pod tlakom. Chráňte pred slnečným žiarením a nevystavujte teplotám vyšším ako 50 ° C. Neprepichujte ani nespaľujte, a to ani po spotrebovaní lieku. Nevstrekujte do otvoreného ohňa ani na žeravé predmety. Udržujte mimo dosahu zdrojov vznietenia. Nefajčite počas aplikácie. Udržujte mimo dosahu detí. Aplikácia musí trvať max. 20 sekúnd (bradavice pravá) a 40 sekúnd (veruka, bradavice na chodidle). Prípravok nie je vhodný pre diabetikov alebo počas tehotenstva. Skladujte pri izbovej teplote. Pred použitím si prečítajte pozorne celý príbalový leták a uschovajte ho pre neskoršiu potrebu.

Produkt je tiež v sekciach

Časti tela - Problematiky - Koža - Koža - Bradavice - Bradavice

Informacie o značke Omega Pharma

Omega Pharma je dynamická spoločnosť špecializovaná na vývoj, výrobu a predaj zdravotníckych pomôcok, doplnkov stravy a medikální kozmetiky na lekárenskom trhu OTC, aj v širokej distribúcii tzv. Mass-marketu. Je súčasťou nadnárodnej skupiny Omega-Pharma so sídlom v Belgicku a pôsobnosťou v 40 krajinách sveta.

Od začiatku svojho vzniku je Omega Pharma marketingovo riadenú firmou so silnou orientáciou na zákazníka, jeho potreby, požiadavky a výslednú spokojnosť. Je držiteľom niekoľkých patentov a unikátnych riešení aplikovaných do vysokej účinnosti výrobkov jednotlivých produktových radov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


56%
Hodnotenie
12.03.2019
Prípravok sme kupovali pre vnučku 10 rokov a pomohol.
15.11.2013

S účinkami Epigen Intimo a Wartner 2. generácie na bradavice 50 ml som spokojná. V prípade opakujúcich sa problémov si oboje zakúpim znova.

02.10.2013

S produktom Wartner 2. generácie som veľmi spokojná. Odstraňovala som si väčšiu bradavicu na palci na nohe a na prvý pokus sa mi odlúpla odhadom do troch týždňov. Podobnú mi dopadla aj Rokfortskej na prstoch u ruky. Odstránila sa mi rýchlo, ale keďže je to miesto, kde sa mi urobil po druhej, tak sa mi vytvorila ďalšie. Tá ale po poslednom vypálení zatiaľ znova nenarástla. Takže musím povedať, že som tomu moc neverila, ale teraz som doslova nadšená. Kupovala by som znovu ai odporučila ďalej. Ďakujem moc za záujem a nákup u vás.

60%

21.09.2019
pôsobí na 50 percent, úplne nesplnil moje očakávania
80%

21.09.2019
už raz sme ho mali a plná spokojnosť
Pre: funguje odstraňujeme bradavičky na tvári
HORE