loading

WILD YAM STAR 60 kapsúl

Značka: Starlife | Kód: z4618 | Doplnok stravy
Starlife WILD YAM STAR 60 kapsúl
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Doplnok stravy WILD YAM STAR obsahuje Yamy chlpatého, ktorá prispieva k normálnej funkcii žliaz s vnútorným vylučovaním.

Prídavné látky:

ryžová múčka, oxid kremičitý (protihrudkujúca látka), stearan horečnatý (protihrudkujúca látka), želatínová kapsula

Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu denne s jedlom. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu minimálne 2-3 mesiacov.

Balenie:

60 kapsúl - dávka na 2 mesiace

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a tmavom mieste. Krajina pôvodu USA.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete tiež Wild Yam Premium 90 kapslí a ďalšie prípravky sa smldincem chlpatým.

Ďalšie informácie o produkte Wild Yam nájdete v článkoch:

Informacie o značke Starlife

Filozofiou spoločnosti STARLIFE je ponúknuť ľuďom zdravšiu a kvalitnejšiu cestu životom. Zakladateľom a majiteľom spoločnosti STARLIFE je Robert Změlík, olympijský víťaz v desaťboji z Barcelony, ktorý sa na základe vlastných úspešných skúseností rozhodol vytvoriť široký sortiment účinných doplnkov stravy. Produkty sú určené pre každého, kto si chce udržať dobrú kondíciu, silu a vytrvalosť, kto si chce cielene uchovať skvelé zdravie a zlepšiť životný štýl sebe aj svojim blízkym. Špičková kvalita produktov spoločnosti Starlife je založená na unikátnej technológii spracovania, ktorá zaručuje maximálnu vstrebateľnosť obsiahnutých látok (92-95%). Pre tieto produkty je charakteristická vysoká účinnosť bez nežiaducich vedľajších účinkov a rýchly nástup účinkov. Na užívanie produktov nevzniká návyk. S pomocou produktov spoločnosti STARLIFE dokáže ľudský organizmus dosiahnuť harmóniu vo všetkých troch oblastiach - fyzickej, psychickej a emocionálnej. Základná rada produktov je zložená z prírodných ingrediencií, ktorých dokonalá vyváženosť bola overená storočnými skúsenosťami filozofie čínskej dynastie Ming a umocnená východnými múdrosťou, s poznatkami najnovších vedeckých štúdií. Účinky produktov sú dlhotrvajúce a pretrvávajú aj po skončení ich užívania. Užívaním produktov spoločnosti STARLIFE sa organizmus doslova nabíja energiou.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


88%
Hodnotenie
23.01.2018
S produktom Wild Yam som spokojná ja i kamarátky. Produkt nám odporučila ženská lekárka a osobne na mňa pôsobí skvele. Cítim sa lepšie a návaly sa o mnoho zmiernili.
07.08.2017
zdravá fľaša je perfektný, kúpila som si už druhú - menšie do kabelky na cesty. Väčší si nosím doma do záhrady, v kvalite vody je rozdiel oproti bežnej fľaši. WILD YAM používam už roky na nedostatočnú funkciu štítnej žľazy, a zatiaľ sú hodnoty celkom v norme. horčíkový olej nedokážem posúdiť, používam striedavo viac prípravkov na kŕče v nohe po operácii.
22.06.2017
Výrobok Wild Yam Star užívam 7. týždeň a som celkom spokojná. Po 5tich týždennom užívaní sa upravil spánok a postupne vymizli návaly horúčavy. Myslím, že si ho znova objednám.
21.06.2017
S prípravkom som spokojná. Wild Yam Star mi znižuje množstvo a intenzitu návalov.
blazap
90%

06.12.2019
Po týždni užívania sa návaly počas dňa viditeľne zmiernili. Nepríjemné budenie, návaly, teplo, potenie, nespavosť sa zlepšuje. Verím, že každý ďalší kapsula povedie k zlepšeniu. Odporúčam každej žene!
Pre: Som rada, že som tento produkt vyskúšala, všetky predošlé buď mali výsledky krátkodobé alebo žiadne.
HORE