loading

Wild Yam Premium 90 kapslí

Značka: Natural Medicaments | Kód: z4536 | Doplnok stravy
Natural Medicaments Wild Yam Premium 90 kapslí
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegán
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,60 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,60 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Wild Yam Premium harmonizuje hormonálny systém a je používaný na celkovú vitalitu.

Wild Yam alebo ak dioskórea chlpatý patrí do rádu Discoreacea. Rastlina je využívaná v období klimaktéria, u ktorého prispieva k zmierňovaniu nepríjemných pocitov a vnemov.

Podľa Tradičné čínskej medicíny posilňuje energiu sleziny a pľúc PI / FEI QI XU a vyživuje jin žalúdku WEI YIN XU.

Prídavné látky:

mikrokryštalická celulóza (nosič), rastlinná kapsule

Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu denne, zapite tekutinou. Pre optimálnu účinnosť užívajte aspoň 2-3 mesiace.

Balenie:

90 kapsúl - dávka na 3 mesiace

Upozornenie:

Doplnok stravy. Neprekračujte uvedené denné dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nie je určené pre deti. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C v uzavretom obale.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na menopauzu .

Ďalšie informácie o produkte Wild Yam Premium nájdete v článkoch:

Informacie o značke Natural Medicaments

Spoločnosť NATURAL MEDICAMENTS vznikla v roku 2001, zaoberá sa predajom výberových prírodných produktov a vývojom vlastných produktových radov, pričom dôraz je vždy kladený na kvalitu spracovania a starostlivý výber prírodných zložiek. Hlavnou filozofiou spoločnosti je prístup k oblasti zdravia z pohľadu prírodnej, celostnej a alternatívnej medicíny. NATURAL MEDICAMENTS - Všetko pre vaše zdravie.

Vivantis a.s., Školní nám. 14, 537 01 Chrudim

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


73%
Hodnotenie
21.11.2017
Wild Yam Premium som si zakúpila opakovane po 2 rokoch na návaly. Prvýkrát som pocítila účinok takmer okamžite počas 1. týždňa užívania - návaly som vtedy mala "iba" v noci. V súčasnej dobe ale už návaly boli intenzívne, niekoľkokrát denne za sebou a v noci to isté ... už som v postate takmer nespala, preto som sa znovu rozhodla pre tento prípravok. Prvé účinky sa dostavili tentokrát o niečo neskôr - cca po mesiaci. Teraz po 2-mesačnom užívanie pri dávkovaní 1x kapsula ráno som bez týchto veľmi obťažujúcich návalov horúčavy.
23.08.2017
S prípravkom Wild Yam som veľmi spokojná, môžem ho len odporučiť ďalším záujemkyniam.
07.08.2017
Wild Yam Premium je super produkt. V noci sa potím len pôsobením horúčavy. Návaly zmizli, spím. Spánok bývavalo moju morou a ráno som bola unavená, celkovo sa cítim ako pred týmto krásnym začínajúcom obdobím, a prsia naozaj rastú. Odporúčam pre ženy s nočnému návaly, zlým spánkom ...
23.06.2017
Môžem zhodnotiť účinok lieku Wild Yam, pretože ho užívam už dlhšiu dobu. Naozaj funguje. Je najlepší.
20.04.2017
zakúpila som Regevit , Cordyceps , Wild Yam , LKVB6 a ph Minerals . Neviem či jeden z týchto produktov, alebo všetky dohromady mi určite znížili tlak krvi a cholesterol sa mi dostal do normálu. A tiež sa mi zvýšilo libido :-). Zrejme produktom Regevit som sa tiež čiastočne vymanila zo stresu a všetko riešim s väčším nadhľadom. Vstávam ráno odpočinutá as dobrou náladou. Zatiaľ budem v užívaní pokračovať.
HORE