loading

WrinkO olej s pipetkou Renovality 100ml

Značka: Renovality | Kód: z52383
Renovality WrinkO olej s pipetkou Renovality 100ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

WrinkO je zmesou olejov, ktoré pomáhajú odstrániť mŕtvu kožu a osviežiť unavená miesta na pokožke.

WrinkO vďaka antioxidačným vlastnostiam použitých olejov prispieva k zmierneniu prejavov starnutia pleti. Zmes citrónového a šípkového oleja možno využiť na masáže, ktoré pomáhajú odstrániť mŕtvu kožu a osviežiť unavená miesta na pokožke. Masáž je tiež efektívnym prostriedkom na zlepšenie cirkulácie krvi. Oleje pokožku hydratujú, zvláčňujú a zlepšujú celkový tonus pleti. Šípkový olej pomáha napraviť škody spôsobené slnečným žiarením. Za studena lisovaný šípkový olej je bohatý aj na organicky viazané minerály, vitamín C a ß-karotény. Vonné zložky olejov pôsobia kladne na psychiku človeka. Tento olej možno použiť pre každý typ pokožky.

Zloženie:

Rosa rubiginosa seed oil (ružový olej), Citrus limon peel oil (citrónový olej), Tocopherol (Vitamín E)

Ako používať:

niekoľko kvapiek rozohrejte v dlani a naneste na krk, tvár alebo chrbát rúk, vmasírujte a nechajte pôsobiť po dobu 15 minút, následne olej zotrite preč handričkou navlhčenou teplou vodou. Po použití sa nevystavujte slnečnému žiareniu! Pre citlivú pokožku používajte zriedený (napr. Olivovým olejom)! Niektoré prírodné látky v esenciálnych olejoch môžu spôsobovať u citlivých jedincov alergie. Z toho dôvodu pred použitím urobte test citlivosti na lakti 48 hod pred plánovaným použitím.

Upozornenie:

Iba na vonkajšie použitie! Skladujte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky na starostlivosť o pokožku .

Informacie o značke Renovality

Renovality je 100% prírodná česká kozmetika. Jej moto je: Rostlinné oleje sú ako rastlinné zlato. Tak sa k nim tiež chováme ... Oleje Renovality majú čistý prírodný pôvod. Sú lisované za studena iba zo starostlivo vybraných rastlín, čo zaručuje aj ich perfektnú kvalitu. Obsahujú najvyššie možné množstvo bioaktívnych látok. Oleje sa výborne vstrebávajú. Značka Renovality nepridáva do svojich olejov žiadne minerálne oleje, syntetické látky, konzervanty alebo farbivá. K balenie olejov používa táto značka to najlepšie fialové sklo, ktoré zaručuje bioaktívne stálosť výrobkov. Vplyv svetla vždy urýchľuje proces molekulárnej rozpadu prírodných produktov. Fialové sklo tak funguje ako prirodzený filter, ktorý chráni a zlepšuje kvalitu olejov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE