loading

XLtoS Medical Direct 90 vrecúšok

Značka: Omega Pharma | Kód: z7417 | Doplnok stravy
Omega Pharma XLtoS Medical Direct 90 vrecúšok
Zľava 62%
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Snížili jsme pro vás cenu tohoto produktu o 62%. Akční nabídka platí do 31.12.2019 nebo do vyprodání zásob.
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Doplnok stravy XL-S Medical DIRECT s unikátnou formou užívania je novou cestou pre kontrolu hmotnosti.

Prípravok XLtoS Medical Direct v balení vo forme malých vrecúšok zabezpečí pohodlné a diskrétne užívanie kdekoľvek potrebujete bez nutnosti zapíjania vodou. Príjemná príchuť lesného ovocia navyše po jedle zaženie chuť na sladké.

 

Doplnok stravy XLS Medical Direct obsahuje aktívnu zložku Litramine®, tj. Patentovaný komplex vlákniny rastlinného pôvodu. Tento komplex viaže tuky prijatej z potravy a tie sú prirodzene odvedené z tela von.

Zloženie v 1 vrecúšku:

Litramine (patentovaný komplex vláknin z organického rastlinného zdroja - opuncie mexická)

Prídavné látky:

xylitol, prášok z prírodnej ovocnej šťavy, kyselina citrónová, koloidný oxid kremičitý, prírodná identická príchuť, stearan horečnatý

Dávkovanie:

Užívajte 1 sáčok 3x denne ihneď po jedle (ak jedlo vynecháte, užite aj tak 1 sáčok). Vrecká sú určené priamo na konzumáciu. Obsah vysypte priamo do úst a zjedzte. Pred konzumáciou nemiešajte obsah vrecúška so žiadnou tekutinou. Prášok môete ihneď po konzumácii zapiť tekutinou.

 

Prípravok XLS Medical Direct môžete ďalej bezpečne užívať aj po dosiahnutí požadovanej hmotnosti.

Balenie:

90 sáčkov - dávka na 1 mesiac

Upozornenie:

Zdravotnícky prostriedok. Neprekračujte max. Denné dávkovanie. Len pre osoby staršie ako 18 rokov. Dospievajúci vo veku 12-18 rokov môžu liek užívať len pod odborným lekárskym dohľadom. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy, alebo ak máte BMI nižší ako 18,5. Neužívajte najmenej 2 hodiny po užití liekov rozpustných v tukoch (napr. Perorálnej antikoncepcie). Neužívajte pravidelne v prípade, ak máte ochorenie obličiek alebo obličkové kamene. Pre priaznivé účinky vlákniny na gastrointestinálny trakt je odporúčané vypiť najmenej 2 l vody denne. Obmedzený príjem tekutín môže spôsobiť zápchu. Neobsahuje umelé farbivá, soľ alebo konzervačné látky. Pred užitím lieku sa poraďte so svojím lekárom v prípade, že ste diabetik, užívate lieky na zníženie cholesterolu, máte iné zdravotné ťažkosti.

Náš tip:

Odporúčame kombinovať s produktmi FitMe Slim & Sun 100 kapslí a FitMe Burn 200 tbl.

 

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky pre kontrolu hmotnosti .

Informacie o značke Omega Pharma

Omega Pharma je dynamická spoločnosť špecializovaná na vývoj, výrobu a predaj zdravotníckych pomôcok, doplnkov stravy a medikální kozmetiky na lekárenskom trhu OTC, aj v širokej distribúcii tzv. Mass-marketu. Je súčasťou nadnárodnej skupiny Omega-Pharma so sídlom v Belgicku a pôsobnosťou v 40 krajinách sveta.

Od začiatku svojho vzniku je Omega Pharma marketingovo riadenú firmou so silnou orientáciou na zákazníka, jeho potreby, požiadavky a výslednú spokojnosť. Je držiteľom niekoľkých patentov a unikátnych riešení aplikovaných do vysokej účinnosti výrobkov jednotlivých produktových radov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


60%
Hodnotenie
23.06.2017
Z produktu XLtoS Medical mám zmiešané pocity. Nedokážem povedať, či je to zásluhou práve výrobku, že mi začala klesať váha. Teraz už ho neberiem a aj naďalej chudnem, takže neviem. Bol to každopádne dobrý štart. Pravdou je, že keď som si dala výdatnejšie jedlo a potom tabletku, bolo mi lepšie, teda si myslím, že som ho pomocou pilulky rýchlejšie strávila. Takže si myslím, že prínos má. Ale ide to aj bez neho.
60%

10.12.2019
HORE