loading

XLS Medical

  Rad XLS Medical obsahuje špeciálny komplexy látok Redusure, PhaseLite a Litramine, ktoré účinkujú presne tam, kde je potreba.

  • Kompletná ponuka radu XLS medical za najlepšie ceny
  .
 • Video reklama na XLS Medical
 • .

  Diskusia k XLS Medical

  Nižšie uvádzame praktické skúsenosti s produktmi radu XLS Medical

  . Ak máte aj vy vlastné skúsenosti s XLS, neváhajte a podeľte sa o ne s ostatnými v diskusii alebo nám ich zašlite na email: [email protected]

  Lenka, 42 rokov

  Som pyšná matka 2 detí do troch rokov! Ale mám problémy zhodiť nabrané kilogramy. Tajne som skúšala jeden liek, ale to nie je naozaj môj štýl. Okrem toho je moje BMI 26, takže to nie je tak dramatické, že nie? :) Teraz skúšam päť mesiacov XLS Medical Viazanie kalórií z tukov a moja váha ukazuje, že som zhodila 4,75 kg. A čo viac, nemá žiadne vedľajšie účinky! Vyzerá to, že to má výsledky, kľúčom je však trpezlivosť.

  Márie, 53 rokov

  Som v prechode už 4 roky a priznávam, že som pribrala niekoľko kíl. Avšak vždy ním zdravo a raz týždenne cvičím. Vyskúšala som absolútne všetko a musím povedať, že po prvýkrát som dosiahla výsledku s XLS Medical Blokovanie kalórií zo sacharidov. Som vydatá za Taliana, takže ním veľa cestovín :) Podarilo sa mi schudnúť 10 kíl za 9 mesiacov, nechcem chudnúť rýchlejšie ako týmto tempom. Mám obavy z takzvaného jo-jo efektu.

  Recenzia na XLS Medical z Heureka.cz

  Šárka:

  Za týždeň mám kilo dole, som spokojná. Tablety usmerňujú chuť k jedlu.

  Veronika:

  Výrobok XLS Medical Viazanie kalórií z tukov je na prírodnej báze, preto nemá iné vedľajšie účinky. Ak začnete aj cvičiť, stačí naozaj mierne upraviť jedálniček - žiadna drastická diéta a prípravok naozaj pôsobí.

   
  39 produktov
  Radiť podľa:Obľúbenosticeny
  Skin-Cap
  Čaje v kapsuliach
  Darček Lavivant
  Birch 2 Life
  HORE