loading

XLtoS Medical 180 tbl.

Značka: Omega Pharma | Kód: z43349
Omega Pharma XLtoS Medical 180 tbl.
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  3 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 6 mesiacov
  × Lehota na vrátenie 6 mesiacov

  6 mesiacov na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 6 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Certifikovaný zdravotnícky prostriedok XLtoS Medical je určený pre liečbu a prevenciu nadváhy a celkovú kontrolu hmotnosti .
Prípravok XL-S Medical je vynikajúci prostriedok na prevenciu ďalšieho nárastu hmotnosti. Môžete ho teda užívať kedykoľvek po konzumácii kaloricky bohatého jedla.

Prípravok XL-S Medical podporí vašu snahu schudnúť a zároveň prináša pocit sýtosti aj menej neodolateľné chuti do jedla. Je tiež šetrný k vášmu ústrojenstva.

Zloženie v 6 tabletách:

Litramine (patentovaný komplex vláknin z organického rastlinného zdroja - opuncie mexická)
 • Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, ak sa v jednej dávke aspoň 1,5 mg vitamínu E.
 • Prispieva k udržaniu zdravej pokožky
 • Prispieva k zachovaniu zdravých slizníc
 • Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému
 • Ak je v jednej dávke aspoň 120 mikrogramov vitamínu A, tak možno tvrdiť:
 • Prispieva k udržaniu dobrého zraku
 • Podieľa sa na procese špecializácie buniek
 • Prispieva k normálnemu metabolizmu železa
 • Je potrebný pre normálny rast a vývin kostí u detí
 • Prispieva k udržaniu zdravých kostí
 • Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému
 • Podieľa sa na procese delenia buniek
 • Ak dávka obsahuje aspoň 0,75 mikrogramov vitamínu D, tak možno tvrdiť:
 • Prispieva k normálnemu vstrebávaniu / využitiu vápnika a fosforu
 • Prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi
 • Prispieva k udržaniu normálnej činnosti svalov
 • Prispieva k udržaniu zdravých zubov

Prídavné látky:

mikrokryštalická celulóza, dihydrát fosforečnanu vápenatého, sodná soľ kroskarmelózy, oxid kremičitý, stearan horečnatý, chlorofylín

Dávkovanie:

Užívajte 2 tablety 3x denne ihneď po jedle, zapite tekutinou. Ak jedlo vynecháte, užite tak 2 tablety. Pri užívaní XLtoS Medical odporúčame zaistiť počas dňa dostatočný príjem tekutín.

Balenie:

180 kapsúl - dávka na 1 mesiac

Upozornenie:

Zdravotnícky prostriedok. Určené len osobám starším ako 18 rokov. Dospievajúci vo veku 12-18 rokov môžu liek užívať iba pod odborným lekárskym dohľadom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Pre priaznivé účinky vlákniny na gastrointestinálny trakt je doporučené vypiť najmenej 2 l vody denne. Obmedzený príjem tekutín môže spôsobiť miernu zápchu. Neužívajte počas tehotenstva alebo dojčenia alebo ak máte BMI nižší ako 18,5. Neužívajte najmenej 2 hodiny po užití liekov rozpustných v tukoch (napr. Perorálnej antikoncepcie). XL-S Medical obsahuje stopové množstvo kyseliny šťaveľovej, ktorá je súčasťou série zelene sfarbené zeleniny. Tento Citalopram Actavis neužívajte pravidelne v prípade, že máte ochorenie obličiek alebo obličkové kamene.

Prípravok neužívajte v prípade, že:

 • ste tehotná alebo existuje pravdepodobnosť, že ste tehotná.
 • jete pečeň a výrobky z pečene raz týždenne, užívate iné lieky s obsahom retinolu.
 • ste vystavená riziko osteoporózy (ženy po menopauze a starší ľudia).

Pred užitím lieku XL-S Medical sa poraďte so svojím lekárom v prípade, že:

 • ste diabetik, pretože XL-S Medical podporuje znižovanie neodolateľné chuti do jedla vyrovnávaním hladiny cukru v krvi. Je možné, že diabetici si budú musieť upraviť denný režim antidiabetickej liečby, aby u nich nedochádzalo k hypoglykémiu.
 • užívate lieky na zníženie cholesterolu.
 • máte iné zdravotné ťažkosti.

Náš tip:

Odporúčame kombinovať s produktmi FitMe Slim & Sun 100 kapslí a FitMe Burn 200 tbl.

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky pre kontrolu hmotnosti .

Informacie o značke Omega Pharma

Omega Pharma je dynamická spoločnosť špecializovaná na vývoj, výrobu a predaj zdravotníckych pomôcok, doplnkov stravy a medikální kozmetiky na lekárenskom trhu OTC, aj v širokej distribúcii tzv. Mass-marketu. Je súčasťou nadnárodnej skupiny Omega-Pharma so sídlom v Belgicku a pôsobnosťou v 40 krajinách sveta.

Od začiatku svojho vzniku je Omega Pharma marketingovo riadenú firmou so silnou orientáciou na zákazníka, jeho potreby, požiadavky a výslednú spokojnosť. Je držiteľom niekoľkých patentov a unikátnych riešení aplikovaných do vysokej účinnosti výrobkov jednotlivých produktových radov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


60%
Hodnotenie
09.08.2017
S XLtoS Medical som veľmi spokojná, a to najmä preto, že sa berú po jedle, a po mesiaci užívania som už schudla. Podľa mojich priateľov viditeľne, čo som spoznala aj na oblečenie, ktoré mi je voľnejší takže ak by som produkt odporučila, tak určite áno, bez váhania.
23.06.2017
Z produktu XLtoS Medical mám zmiešané pocity. Nedokážem povedať, či je to zásluhou práve výrobku, že mi začala klesať váha. Teraz už ho neberiem a aj naďalej chudnem, takže neviem. Bol to každopádne dobrý štart. Pravdou je, že keď som si dala výdatnejšie jedlo a potom tabletku, bolo mi lepšie, teda si myslím, že som ho pomocou pilulky rýchlejšie strávila. Takže si myslím, že prínos má. Ale ide to aj bez neho.
60%

13.11.2018
Pre: Pomáha udržiavať telesnú váhu v požadovaných medziach
HORE