loading

Bioobchod Žaludovka s exotickým korením BIO 200g

Kód produktu: z6346

Bioobchod Žaludovka s exotickým korením BIO 200g

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

BioobchodŽaludovka s exotickým korením BIO 200g102.67600000out_of_stock

Popis:

Káva Žaludovka s exotickým korením BIO 200g

Žaludovoá káva bola starými Slovanmi cenená nielen pre svoju lahodnú chuť, ale aj pre významné dietická účinky. Obsahuje veľa bielkovín, škrobov a trieslovín a vďaka hutnému náleve zasýti. Dávno pred príchodom kávy a čaju do Európy bola žaluďová káva populárna hlavne u slovanských národov, o význame žaluďov v ľudskej potrave ale písali už rímski klasici Ovídius a Vergílius.

Žaludovka je prekvapujúce alternatívou k obilným aj pravým kávam a vychádza z polozabudnuté múdrosti našich predkov a ich tesného spätosť so silami prírody a jej plody.

Vychutnajte si Žaludovku horúcu či vychladenú, samotnú alebo s prídavkom mlieka či medu, filtrovanú pre skutočný pôžitok z jej chuti alebo nefiltrovanú s jemnou zrazeninou, ktorá nápoju dodáva hutný a zasycujúcej charakter.

Žalude použité na výrobu Žaludovky pochádzajú z kontrolovaného voľného zberu zo zdravých dubov z divokej prírody ekologicky čistých oblastí strednej Európy

. Rovnako tak pochádza z ekologickej produkcie aj drobný podiel korenie, ktoré Žaludovce dodáva zaujímavú sladkastú chuť. Sanmozřejmně bez cukru, konzervantov či éčok. Nechajte sa prekvapiť jej chuťou aj Vy!

Príprava:
1/2 - 1 čajová lyžička zmesi na 1 šálku hotového nápoja. Žaludovku zalejte horúcou vodou a nechajte 5 - 15 minút lúhovať - ​​čím dlhšie, tým intenzívnejší žaluďová chuť. Žaludovka zanechá jemnú usadeninu, ktorá nie je na závadu, pre pôžitok z jej chuti odporúčame nápoj prefiltrovať cez sitko. Možná je aj príprava v kávou

Značka:

Prezerali ste tieto produkty

  • Bioobchod Žaludovka s exotickým korením BIO 200g
Dopravné už od 1,90 €,
nad 50,00 € ZADARMO
x
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni