Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

AdvaFlex 90 tabliet

Značka: Vetrisol Kód: z57868

Popis

Advaflex zaisťuje podporu obnovy poškodených kĺbových chrupaviek a kĺbov psov. Horčík prispieva k upokojeniu namáhaných kĺbov. Chondroitín a Glukosamín obsiahnuté v lieku sú neoddeliteľnou súčasťou kĺbovej chrupavky, ľahko sa vstrebávajú a vpravujú do poškodenej chrupavky. Chráni a vyživujú kĺby, podporujú ich celkovú obnovu a prispievajú k lepšej pohyblivosti kĺbov psov. Zvyšujú hydratáciu chrupavky a tým zvyšujú jej elasticitu a posilňujú jej mechanickú odolnosť.

Vhodné pre podporu harmonického vývoja organizmu. Posilňuje mechanickú odolnosť kĺbov. Urýchľuje hojenie rán a pôsobia protizápalovo. Preventívne sa odporúča podávať psom veľkých plemien, psom, ktorí kĺby nadmerne zaťažujú a psom starším, na zabezpečenie dobrej pohyblivosti vo vyššom veku. Vhodný súčasne aj ako doplnok stravy šteniat pre podporu tvorby zdravé a odolné kĺbovej chrupavky. Vhodný doplnok stravy pri dysplázii bedrového kĺbu, osteoporóze a pri rekonvalescencii po úrazoch kĺbov a väzív.

Zloženie

Glucosamine HCL 510.20 mg, Porcine Chondroitín Sulphate Sodium 400.00 mg, Manganese Ascorbate 43.80 mg, Maltodextrín 200.00 mg, Xanthan Gum 10.00 mg, Brewer ´s Yeast 206.00 mg, Flavor Beef 80.00 mg, Flavor Cheddar Cheese 60.00 mg, Cellulose RC40 120.00 mg, Silicon Dioxide 20.00 mg, Stearic Acid 50.00 mg.

Dávkovanie

Podávajte 1-4 tablety denne podľa veľkosti zvieraťa. Tablety podávame z ruky alebo rozdrvené do krmiva najmenej 8-10 týždňov. Po 3 mesiacoch je vhodné užívanie zopakovať.

  • Malé plemeno (1-5 kg): 1 tableta prvých 14 dní, potom udržiavacia dávka 0,5 tablety denne.
  • Malé plemeno (5-10 kg): 1,5 tablety prvých 14 dní, potom udržiavacia dávka 0,75 tablety denne.
  • Stredná plemeno (10-25 kg): 2,5 tablety prvých 14 dní, potom udržiavacia dávka 1 tableta denne.
  • Veľké plemeno (25-45 kg): 3-3,5 tablety prvých 14 dní, potom udržiavacia dávka 1,5 tablety denne.
  • Obrie plemeno (45 a viac kg): 3,5-4,5 tablety prvých 14 dní, potom udržiavacia dávka 2-2,5 tablety.

Balenie

90 tabliet

Náš tip

V našej ponuke nájdete ďalšie prípravky pre psov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?

Spýtajte sa odborníkov

Poradiť sa

Objednávky a informácie

Lucia Matulová

Lucia Matulová

Po-Pá: 8-20 h

So-Ne: 10-18 h

+421 220 512 509

[email protected]

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Značka: Vetrisol

Misia spoločnosti VETRISOL - vnášať Vitalitu do života - je výrazom snahy porozumieť životu spotrebiteľov v dvadsiatom prvom storočí a ich potrebám pomôcť tak, aby zákazníci lepšie vyzerali, lepšie sa cítili a mali viac zo života. Spoločnosť Vetrisol bola založená v roku 2006. Špecializuje sa na vývoj, výrobu a predaj doplnkov stravy a veterinárnych prípravkov spĺňajúce kritériá najvyššej kvality, účinnosti a cenovej dostupnosti. VETRISOL sro. disponuje tímom odborníkov, ktorí pracujú v odbore desiatky rokov a majú skúsenosti s výrobou ako v ČR tak v zahraničí.

...viac
Vetrisol
dni
:
hodiny
:
minút
:
sekúnd