Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

ALAVIS ™ Celadrin pre kone 60 g - ZĽAVA - KRÁTKA EXPIRÁCIA 30.4.2020

Značka: Alavis Kód: zSLEVA2155
Expirácia
2020-04-30

Popis

ALAVIS ™ Celadrin pre kone je moderný veterinárny prípravok na liečbu pohybového aparátu u koní .

ALAVIS ™ Celadrin je patentovo chránená látka - zmes derivátu cetyl a nasýtených a nenasýtených mastných kyselín, najmä kyseliny myristovej, myristoolejovej a palmitovej.

ALAVIS ™ Celadrin pre kone je veterinárny prípravok proti zápalu a bolesti svalov, kostí, šliach a kĺbov u koní. Podáva sa pri celej rade muskuloskeletálnych ochorení a odstraňuje zápal a bolestivosť najmä pri artritíde - zápalový proces prebiehajúci v kĺboch ​​v dôsledku rozpadu chrupavky. Ďalej systematicky posilňuje a zvlhčuje bunkové membrány a zaisťuje bunkám mladistvú vláčnosť a pružnosť. Tým zároveň dodáva tekutiny chrániaci kĺby a udržuje tak ich pružnosť a pohyblivosť - pôsobí ako lubrikant kĺbov.

ALAVIS ™ Celadrin pre kone podporuje efektívnejší transport a zabudovanie chondroprotektívnych látok do buniek kĺbových chrupaviek - chondrocytov, vďaka čomu je rýchlejšie zahájený proces obnovy a regenerácie týchto tkanív. ALAVIS ™ Celadrin pre kone sa metabolizuje v pečeni, na ktorých tkanivo má protektívny (ochranný) účinok a odtiaľ vo forme lipoproteínov vstupuje do cieľových buniek.

Prípravok ALAVIS ™ Celadrin pre kone obsahuje iba prírodné ingrediencie s klinicky overeným účinkom pre zníženie bolesti kĺbov a zlepšenie ich pohyblivosti

.

Jedná sa bezpečný a ľahko vstrebateľný produkt s rýchlym nástupom účinku , ktorý je vhodnou alternatívou liekov proti bolesti a zápalu (nesteroidných antireumatík). P >

ALAVIS ™ Celadrin pre kone odporúčame podávať: h3>

  • u koní s osteoartrózou,
  • pri bolestiach chrbta (vertebrogénny algický syndróm),
  • pri natiahnutí alebo zápale väzov, šliach a svalov,
  • po úrazoch a ďalších zraneniach,
  • pre potlačenie bolesti kĺbov, väzov, šliach,
  • pre potlačenie zápalu,
  • pre zlepšenie pohyblivosti kĺbov a odstránenie ich stuhnutosti.

Balenie

60 g - veľkosť odmerky 2,8 g (sypký prášok) dávka na cca 21 dní

Upozornenie

Veterinárny prípravok. Pri dlhodobom podávaní neboli zaznamenané žiadne závažné vedľajšie účinky.

Náš tip

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky pre zvieratá .

Dávkovanie

Denná dávka pre kone s hmotnosťou 500 kg - prvé 3 dni podávajte 3 odmerky, ďalej pokračujte 2 odmerkami denne. Pri výrazných klinických ťažkostiach je možné individuálne dennú dávku zvýšiť až na 4 odmerky denne. Prášok sa podáva pri ťažkostiach podľa odporúčaného dávkovania do jadrového krmiva či melasy. Prípravok podávajte 2-4 dni po vymiznutí klinických ťažkostí. ALAVIS ™ Celadrin pre kone je možné podávať dlhodobo.

Prípravok ALAVIS ™ Celadrin pre koňa je vhodné podávať spolu s prípravkom ALAVIS ™ Triple Blend 700 g , Kedy pri spoločnom podávaní dochádza k vyššiemu využitiu chondroprotektívnych látok a lepšej výžive kĺbových chrupaviek a tkanív. Túto kombináciu je vhodné podávať dlhodobo u športových koní, ktorí sú v ťažkej tréningovej záťaži. Vďaka pôsobeniu týchto dvoch prípravkov dochádza k lepším výkonnostným výsledkom a žiaduce regeneráciu pohybového aparátu, ktorý je pri výkone viac zaťažovaný. Pri dlhodobom podávaní je možné znížiť odporúčanú dennú dávku lieku ALAVIS ™ Celadrin pre kone na polovicu a 3 dni pred preteky opäť zvýšiť po dobu jedného týždňa.

Prídavné látky

maltodextrín

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?

Spýtajte sa odborníkov

Poradiť sa

Objednávky a informácie

Lucia Matulová

Po-Pá: 8-20 h

So-Ne: 10-18 h

+421 220 512 509

[email protected]

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Zloženie v 1 g

0.893 mg Celadrin ™ 1

Značka: Alavis

Veterinárne prípravky ALAVIS™ sú vyrábané vo farmaceutickej kvalite za prísnej kontroly počas celého procesu výroby iba zo surovín tej najvyššej kvality. ALAVIS™ znamená preverenú kvalitu pre vášho zvieracieho miláčika. Majiteľom ochrannej známky ALAVIS je kanadská spoločnosť Lighthouse International Inc., ktorá je divíziou farmaceutickej spoločnosti Pharma United Inc. Všetky veterinárne prípravky, ktoré vyrábame, sú testované na obsah účinných látok v nezávislých laboratóriách, kde prechádza dôkladnou analýzou každá šarža vyrobeného lieku.

Viac

Veterinárne prípravky ALAVIS™ sú vyrábané vo farmaceutickej kvalite za prísnej kontroly počas celého procesu výroby iba zo surovín tej najvyššej kvality. ALAVIS™ znamená preverenú kvalitu pre vášho zvieracieho miláčika. Majiteľom ochrannej známky ALAVIS je kanadská spoločnosť Lighthouse International Inc., ktorá je divíziou farmaceutickej spoločnosti Pharma United Inc. Všetky veterinárne prípravky, ktoré vyrábame, sú testované na obsah účinných látok v nezávislých laboratóriách, kde prechádza dôkladnou analýzou každá šarža vyrobeného lieku.

Alavis
dni
:
hodiny
:
minút
:
sekúnd