Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

DOPRAVA ZADARMO s nákupem produktov EkoMedica Czech nad 20 EURO.
2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

GS Mamatest Comfort 10 tehotenský test

Značka: GreenSwan
GS Mamatest COMFORT 10 je rýchly tehotenský test pre domáce použitie. Zisťuje prítomnosť ľudského choriogonadotropínu (hCG), ktorý sa objavuje v moči už vo veľmi skorom období tehotenstva. Popis a parametre

Popis

GS Mamatest COMFORT 10 je rýchly tehotenský test pre domáce použitie. Zisťuje prítomnosť ľudského choriogonadotropínu (hCG), ktorý sa objavuje v moči už vo veľmi skorom období tehotenstva.

Ľudský choriogonadotropín (hCG) je hormón vytváraný placentou a vylučovaný do moču už krátko po oplodnení. Tehotenský test Mamatest COMFORT 10 obsahuje protilátky, ktoré špecificky reagujú s týmto hormónom. Po vložení testovacie tyčinky do prúdu moču alebo do nádobky s močom vzlína absorbovaná moč pozdĺž membrány. Akonáhle moč obsahujúci hCG dosiahne testovacej oblasti v membráne, dôjde k vzniku farebnej čiary. Neprítomnosť tohto prúžku naznačuje negatívny výsledok. Ak je test vykonaný riadnym spôsobom, objaví sa v kontrolnej oblasti farebný prúžok (slúži ku kontrole správnosti prevedenia).

Pre zistenie tehotenstva je možné použiť akýkoľvek vzorku vašej moču, najvhodnejšie však je prvý ranný moč, pretože obsahuje najvyššiu koncentráciu hCG. GS Mamatest COMFORT 10 môžete použiť odo dňa očakávanej menštruácie a je určený na aplikáciu priamo do prúdu moču, pozitívny výsledok je známy počas prvej minúty.

Ako používať

  1. Testovanie vykonávajte pri bežnej izbovej teplote (15-30 ° C).
  2. Otvorte sáčok roztrhnutím pozdĺž zárezu a vyberte z neho testovací tyčinku.
  3. Jednou rukou uchopte guľatý koniec testovacie tyčinky

.

Druhou rukou odstráňte kryt z absorpčnej časti na opačnom konci.

  • Držte testovacie tyčinku tak, aby jej absorpčnú časť smerovala dole

. Začnite močiť. Vložte absorpčnú časť do prúdu moču aspoň na 10 sekúnd. Nemočte mimo označenú časť.

(Viď obrázok.) Môžete tiež zachytiť moč do čistého krytu alebo čisté a suché nádobky a aspoň na 15 sekúnd ponoriť polovicu absorpčného vankúšika do moču.

  • Nasaďte kryt a čakajte, až sa objaví farebné prúžky

. Pozitívny výsledok môžete pozorovať už počas 1 minúty, avšak pre potvrdenie negatívneho výsledku je potrebné vyčkať 3 minúty, kým reakcia neprebehne úplne. Neodčítavajte výsledok testu po uplynutí 5 minút.

 

odpočítaní výsledkov

Negatívny výsledok (nie ste tehotná)
Objavil sa len jeden farebný prúžok, a to v kontrolnej oblasti (C). Nie je zrejmý žiadny farebný prúžok v testovacej oblasti (T). To znamená, že tehotenstvo nebolo testom potvrdené.

Pozitívny výsledok (ste tehotná)
V kontrolnej (C) i testovacie (T) oblasti sa objavili dva zreteľné farebné prúžky. Znamená to, že ste tehotná. Intenzita sfarbenia prúžku v testovacej oblasti závisí od koncentrácie hCG, ktorá sa počas tehotenstva mení.

neplatný výsledok
Ak nebol test vykonaný správnym spôsobom, neobjavil sa žiadny farebný prúžok alebo sa objavil iba prúžok v testovacej oblasti (T), nie však v kontrolnej oblasti (C). Zopakujte test s novou sadou. Ak je výsledok testu opakovane neplatný, kontaktujte prosím výrobcu alebo predajcu. Nezabudnite uviesť číslo šarže.

Balenie

  • 1 vrecúško obsahujúce testovaciu tyčinku a vysúšadlo (slúži len na účely skladovania, pre vlastné testovanie sa nepoužíva),
  • príbalový leták s návodom na použitie.

Upozornenie

Táto sada je určená výhradne pre vonkajšie použitie. Neprehĺtajte, neužívajte vnútorne. Po použití zlikvidujte spoločne s domácim odpadom. Testovacia sada sa nesmie použiť viac ako raz. Nepoužívajte testovaciu sadu po uplynutí dátumu použiteľnosti. Nepoužívajte testovaciu sadu, ak je vrecko porušený alebo zle zavarené. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte v uzavretom sáčku pri teplote 4-30 ° C, najdlhšie do dátumu exspirácie. Chráňte pred vlhkosťou, nevystavujte zdrojom tepla a priamemu slnečnému žiareniu. Nesmie zmrznúť. Sáčok otvárajte až tesne pred použitím testu. Použitý test zlikvidujte spolu s domácim odpadom.

Náš tip

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie tehotenské testy .

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?

Spýtajte sa odborníkov

Poradiť sa

Objednávky a informácie

Po-Pá: 8-19 h

So-Ne: 10-18 h

+421 220 512 509

[email protected]

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

dni
:
hodiny
:
minút
:
sekúnd