Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

GS Ovultest 3v1 3 ks

Značka: GreenSwan
GS Ovultest 3v1 je rýchly ovulačný test pre domáce použitie. Zisťuje zvýšenú hladinu luteinizačného hormónu (LH), ktorá sa objavuje v moči krátko pred ovuláciou. Vďaka tomu vám umožňuje spoľahlivo… Popis a parametre

Popis

GS Ovultest 3v1 je rýchly ovulačný test pre domáce použitie. Zisťuje zvýšenú hladinu luteinizačného hormónu (LH), ktorá sa objavuje v moči krátko pred ovuláciou. Vďaka tomu vám umožňuje spoľahlivo zistiť svoje plodné dni, a zvýšiť tak pravdepodobnosť otehotnenia.

Luteinizačný hormón (LH) sa vytvára v mozgovom podväzku au žien v plodnom veku slúži na vyvolanie ovulácie - uvoľnenie zrelého vajíčka z vaječníka. K tomu dochádza približne dva týždne pred pravidelným menštruačným krvácaním. V tomto okamihu je najvyššia pravdepodobnosť otehotnenia po nechránenom pohlavnom styku - tzv. Plodné dni. Vysoká hladina luteinizačného hormónu vaše plodné dni presne signalizuje. Po ponorení ovulačného testu do vzorky moču, ktorá obsahuje LH, sa objaví farebný prúžok.

Ako používať

  1. Test vykonávajte pri bežnej izbovej teplote.
  2. Odoberte moč do čistej a suchej nádobky.
  3. Vyberte prúžok z vrecka.
  4. Ponorte prúžok absorpčnej častí do vzorky moču. Prúžok neponárajte do moču nad vyznačenú maximálnu líniu (MAX), inak test neprebehne správnym spôsobom. Po 10 sekundách prúžok vyberte a položte ho na vodorovný, čistý, suchý a nenasiakavý povrch (napríklad na vrchnú časť nádobky s močom).
  5. Výsledok odčítajte najneskôr do 10 minút.
  6. So vzorkou moču a použitým testom zaobchádzajte hygienicky, po použití zlikvidujte.
  7. Nepoužívajte opakovane.

Odčítanie a interpretácia výsledkov:

Pozitívny výsledok

Objaví sa farebný (ružový alebo fialový) testovací aj kontrolný prúžok. Testovací prúžok je buď rovnako intenzívne zafarbený ako kontrolný prúžok, alebo je tmavšia. Tento výsledok ukazuje vzostup hladiny LH a predznamenáva ovuláciu, teda najvhodnejší čas pre počatie. Najvyššia šancu na otehotnenie máte v nasledujúcich 24-48 hodinách.

negatívny výsledok

Kontrolný prúžok je ružový alebo fialový. Testovací prúžok sa buď vôbec neobjavil, alebo je svetlejší než kontrolný prúžok. K zvýšeniu hladiny hormónu LH ešte nedošlo. Vykonajte test s novým prúžkom nasledujúci deň v rovnakom čase.

neplatný výsledok

Neobjavil sa ružový alebo fialový prúžok v kontrolnej oblasti. Test neprebehol správne a je potrebné ho zopakovať s novým prúžkom.

Balenie

3 ks ovulačného testu

Upozornenie

Test je určený na jednorazové použitie. Nepoužívajte opakovane. Nepoužívajte tento test, ak užívate lieky, ktoré môžu skresliť jeho výsledky. Jedná sa predovšetkým o hormonálne lieky obsahujúce LH alebo hCG. Test nebude tiež fungovať správne v tehotenstve, po menopauze alebo pri užívaní hormonálnej antikoncepcie. Nepoužívajte po uplynutí odporúčaného dátumu spotreby vyznačeného na obale. Nepoužívajte, ak je ochranné vrecko poškodený alebo otvorený. Použite test bezprostredne po otvorení vrecka. Dlhodobé vystavenie prúžku vzdušnej vlhkosti narušuje jeho funkčnosť. Uchovávajte v pôvodnom obale pri teplote 4-30 ° C, nezmrazujte.

Náš tip

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie tehotenské a ovulačné testy .

Zloženie

Monoklonálne protilátky proti LH

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?

Spýtajte sa odborníkov

Poradiť sa

Objednávky a informácie

Lucia Matulová

Po-Pá: 8-20 h

So-Ne: 10-18 h

+421 220 512 509

[email protected]

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Ověřeno zákazníky

Hodnotenie tohto kúsku

100 % Celkem 2 hodnocení Všechna hodnocení
dni
:
hodiny
:
minút
:
sekúnd