Doprava ZADARMO od 50,00 € | 2 mesiace na vrátenieZákaznícky servisinfo@prezdravie.sk|+421 220 512 509
0
0

Gyntima vaginálne čapíky Hyaluronic 10 ks

1
-5 %AkciaZdravotnícky prostriedok
Značka: FytofontanaKód: z41881
Hodnotenie (1)
Gyntima vaginálne čapíky Hyaluronic vytvárajú živnú pôdu pre laktobacily nachádzajúce sa vo vaginálnej flóre a zabezpečujú ich optimálne...Popis a parametre
8,60 Zľava 5 %

8,20 

1 ks
Akcia: platí do 31. 8. 2022 alebo do vypredania zásob

Popis & parametre

Gyntima vaginálne čapíky Hyaluronic vytvárajú živnú pôdu pre laktobacily nachádzajúce sa vo vaginálnej flóre a zabezpečujú ich optimálne rozmnožovanie. Tieto prirodzene mliečne kultúry chránia pred škodlivými baktériami a infekciami a zaisťujú prirodzenú biologickú rovnováhu v pošve.

Vaginálnej sliznice funguje ako mechanická obranná bariéra voči vstupu baktérií, vírusov a húb do organizmu. Poranenie vaginálnej sliznice oslabujú obrannú bariéru, tým môže dochádzať k preniknutiu rôznych patogénov a následne môže viesť k vzniku vaginálnych zápalov.

K poškodeniu obranného systému pošvy môže dochádzať z niekoľkých dôvodov. Znížením hladiny hormónov epitelové bunky, vystieľajúca pošvu, postupne zanikajú. Rôzne gynekologické, chirurgické zákroky, pohlavný styk a pôrod môžu viesť k drobným poraneniam. Problémy môže spôsobovať aj pravidelné používanie hygienických tampónov, pretože ich používaním môžu vznikať na stene pošvy drobné poranenia spôsobené mechanických trením epitelové vrstvy pošvy. Vysychanie vaginálnej sliznice sprevádzané bolesťami, nepríjemným svrbením a pichaním môže spôsobovať nepríjemnosti nielen v osobnom živote, ale poškodzuje aj prirodzenú vaginálnu flóru.

Vďaka jedinečnému zloženiu Fytofontana Gyntima vaginálnych čapíkov Hyaluronic sa vaginálnej sliznice rýchlejšie regeneruje a rehydratuje. Prípravok obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá tvorí základnú zložku medzibunkového tkaniva. Špeciálna štruktúra umožňuje vzájomný účinok s ostatnými bunkami, molekulami a tým zohráva dôležitú úlohu v početných biologických procesoch.

Úlohou kyseliny hyalurónovej vo vaginálnych čapíkoch je zabezpečenie hydratácie vaginálnej sliznice. Vlhké prostredie pošvy pomáha zdravému delenie buniek, regeneráciu poškodených epitelových buniek a zachovanie pružnosti a elasticity epitelu.

Fytofontana Gyntima vaginálne čapíky Hyaluronic sú obohatené o šalvia lekársku, ktorá svojimi protizápalovými a antimikrobiálnymi účinkami posilňuje pozitívne vlastnosti prípravku.

Kyselina mliečna obsiahnutá vo vaginálnych čapíkoch zabezpečuje ochranný kyselinový plášť v pošve. Poskytuje živnú pôdu pre laktobacily vaginálnej flóry a tým podporuje ich optimálne rozmnožovanie. Tieto bunkové kultúry produkujúce kyselinu mliečnu chráni pred škodlivými baktériami a infekciami a zároveň zaisťujú prirodzenú biologickú rovnováhu v pošve.

Kedy Gyntima vaginálne čapíky Hyaluronic pomáhajú:

  • regeneruje, hojí a hydratujú poškodenú vaginálnu sliznicu,
  • prispieva k obnove vlhkosti v pošve,
  • zaisťujú prirodzenú biologickú rovnováhu v pošve,
  • vytvárajú živnú pôdu pre laktobacily,
  • eliminujú bakteriálne a plesňové infekcie,
  • protizápalové a antimikrobiálne účinky.

Vyrobené v EU.

Zloženie

PEG 32, Lactosum, Polysorbát 20, PEG 20, Chlorid sodný, Acidum lacticum, Magnesii sulphas, Proteose peptón, Sodium hyaluronate ,, Acidum folicum.

Ako používať

Čapíky používajte 1x denne najlepšie pred spaním po večernej hygiene. Čapík rozbalujte z fólie od špičky. Zasuňte čapík hlboko do pošvy. Pri aplikácii dochádza k miernemu znečisteniu bielizne, preto podľa potreby použite hygienickú vložku. Čapíky je používajte 10-20 dní podľa ťažkostí.

Balenie

10 vaginálnych čapíkov

Upozornenie

Ak čapíky Gyntima priebehu niekoľkých dní nevyrieši vaše ťažkosti, obráťte sa na svojho odborného lekára. Použitie čapíkov u mladých dievčat konzultujte s odborníkom. Po operácii pošvy a v gravidite používajte iba v prípade, ak vám ich lekár odporučí. U osôb citlivých na niektorú zložku lieku môže aplikácia vyvolať miernu iritáciu sliznice a prechodne spôsobiť slabý pocit pálenia. Krajina pôvodu Švajčiarsko.

Náš tip

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky radu Gyntima a ďalšie produkty intímnej hygieny .

Podľa súčasnej legislatívy EU pri bylinkách a bylinných produktoch nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného, alebo liečebného účinku bylín- aj keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

Hodnotenie zákazníkov

Hodnotenie

Ako sa produkt zákazníkom páčil?

1x
Všetky hodnotenia

Používam ich zatiaľ krátko, ale stav sa mi zlepšil. Myslím, si však, že nielen vďaka tomuto, ale ide o kombináciu rôznych ďalších produktov, ktoré užívam na zlepšenie stavu. Každopádne výsledky sú viditeľné. Produkt mi nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky.

Mohlo by Vás zaujímať

Tekvicové semienko lúpané BIO 100 g
Allnature
Tekvicové semienko lúpané BIO 100 g
do 17.8. u vás
Vločky pohánkové BIO 250 g
Country Life
Vločky pohánkové BIO 250 g
do 17.8. u vás
Nutrition Jód 60 kapsúl
Bestseller-20 %
GreenFood
Nutrition Jód 60 kapsúl
do 17.8. u vás
LOW CARB kaša pistáciová 50 g
Topnatur
LOW CARB kaša pistáciová 50 g
do 17.8. u vás
Klíčkový olej 60 tob.
Bestseller-25 %
Klas
Klíčkový olej 60 tob.
do 17.8. u vás
Geladrink Forte HYAL práškový nápoj višňa 420g
Bestseller
Geladrink
Geladrink Forte HYAL práškový nápoj višňa 420g
do 17.8. u vás
Barista kokosový nápoj 1 l
Alpro
Barista kokosový nápoj 1 l
do 17.8. u vás
EKO WC blok Malina 42 g
-26 %
Frosch
EKO WC blok Malina 42 g
do 17.8. u vás
Floradix 500 ml
Bestseller-20 %
Salus
Floradix 500 ml
do 17.8. u vás
Vitamín D3 EXTRA 2500 IU 90 tablet
-37 %
Nutricius
Vitamín D3 EXTRA 2500 IU 90 tablet
do 17.8. u vás
Lubrikant väziva Biora 125 ml
Biora
Lubrikant väziva Biora 125 ml
do 17.8. u vás
LOW CARB kaše mandľová 60 g
Topnatur
LOW CARB kaše mandľová 60 g
do 17.8. u vás
Kypřící prášek do pečiva bez lepku 12 g
LABETA A.S.
Kypřící prášek do pečiva bez lepku 12 g
do 17.8. u vás
Sírová masť 50 ml
BestsellerS darčekom
JUKL
Sírová masť 50 ml
do 17.8. u vás