Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Hygienický prípravok na ruky s antibakteriálnou prísadou 150 ml

Značka: Dr. CBD Kód: z61885

Popis

Hygienický prípravok na ruky s antibakteriálnou prísadou čistí pokožku rúk bez vody a mydla. Zaistí dokonalú hygienu. Napomáha udržanie ľudskej pokožky bez nežiaducich baktérií a vírusov. Nevysušuje pokožku rúk a nezanecháva nepríjemný film.

Zloženie

80% Alcohol Denat., Aqua, Glycerín, Aroma, Hydrogen Peroxide, Limonene, Citral

prídavné látky

aroma citrón

dávkovanie

Naneste sprej z primeranej vzdialenosti na ruky, starostlivo rozotrite a nechajte zaschnúť. Aplikáciu opakujte podľa potreby.

Upozornenie

Výrobok obsahuje alkohol. Používajte len pod dozorom dospelých. Obsahuje peroxid vodíka. Zabráňte styku s očami. Pri zasiahnutí očí okamžite vypláchnite vodou. Horľavý. Chráňte pred ohňom a horúcimi povrchmi. Zákaz fajčenia. V prípade požitia okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte obal alebo štítok výrobku.

Balenie

150 ml

Náš tip

V našej ponuke nájdete ďalšie produkty na dezinfekciu .

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?

Spýtajte sa odborníkov

Poradiť sa

Objednávky a informácie

Lucia Matulová

Po-Pá: 8-20 h

So-Ne: 10-18 h

+421 220 512 509

[email protected]

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Značka: Dr. CBD

Česká rodinná firma s českou surovinou dbá na kvalitu konopné suroviny v každom štádiu spracovania - od semienka ku konečnému produktu. Analyzujeme každú výrobnú šaržu v nezávislých laboratóriách. Starostlivo vyvíjame výrobky, ktoré majú zmysel.

Viac

Česká rodinná firma s českou surovinou dbá na kvalitu konopné suroviny v každom štádiu spracovania - od semienka ku konečnému produktu. Analyzujeme každú výrobnú šaržu v nezávislých laboratóriách. Starostlivo vyvíjame výrobky, ktoré majú zmysel.

Dr. CBD
dni
:
hodiny
:
minút
:
sekúnd