Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Lady-Comp - prirodzená antikoncepcia

Značka: NaturComp Kód: z5147

Popis

Lady-Comp je inteligentný minipočítač slúžiace k prirodzenej kontrole počatia pomocou merania rannej telesnej teploty v ústach. Meranie

je jednoduché, presné, rýchle a spoľahlivé.

Ak chcete úplne prirodzeným spôsobom predchádzať počatia alebo naopak optimálne naplánovať vaše tehotenstvo bez zásahu akýchkoľvek hormonálnych preparátov, je pre vás Lady-Comp úplne jasnou voľbou.

Lady-Comp sa zoznámi s vaším individuálnym cyklom a spoľahlivo určí vašu plodnosť pre najbližších 24 hodín. Bezpečne a spoľahlivo tak zistíte svoje plodné a neplodné dni počas 60 sekúnd, bez toho aby ste zaťažovali svoje telo akýmikoľvek vedľajšími účinkami.

Lady-Comp bol skonštruovaný tímom gynekológov, programátorov a inžinierov na základe najnovších poznatkov z oblasti prirodzeného plánovania rodiny a veľkého množstva štatistických dát pochádzajúcich z klinických výskumov za posledných 25 rokov.

Ako Lady-Comp funguje?

Lady-Comp meria bazálnu teplotu v ústach s presnosťou na stotiny stupňa Celzia. Tieto dáta spoločne s informáciou o menštruácii uchováva a porovnáva so štatistickými údajmi viac ako 1 milióna cyklov. Namerané teploty sú vyhodnotené počítačom a poskytnú vám výsledok v tej najjednoduchšej možnej podobe: zelené svetlo znamená neplodné dni, červené svetlo dni plodné, žlté svetlo fázy učenia (neistota). A na tieto údaje sa môžete spoľahnúť už od prvého dňa! Spoľahlivosť v určení plodných a neplodných dní je 99,3% (Pearl Index 0,7). Lady-Comp správne vyhodnocuje aj komplikované a nepravidelné cykly, identifikuje a eliminuje nepravdepodobná meranie teploty (napr. horúčka).

V prístroji je uložený celkový počet meraných cyklov, priemerná dĺžka jedného cyklu, priemerné navýšenie teploty v cykle, priemerný počet dní so zvýšenou teplotou, počet anovulačných cyklov, rozsah ovulácie v plus mínus dňoch. Tieto dáta si môžete prezerať priamo v prístroji alebo požiadať distribútora o ich vytlačenie.

Ukazovateľ tehotenstva u Lady-Comp:

Lady-Comp ukazuje pravdepodobné tehotenstvo od 15. dňa po možnom oplodnení súčasne blikajúcim červeným, žltým a zeleným svetlom. Tehotenstvo je potvrdené od 18.

dňa po počatí pomocou súčasne svietiaceho červeného, žltého a zeleného svetla.

Lady-Comp:

 • možnosť náhľad plodnosti v minulosti, súčasnosti aj prognóza do budúcnosti,
 • možnosť zapisovať osobné údaje,
 • možnosť stiahnutia a tlače dát,
 • pracuje s nabíjacími akumulátormi AAA,
 • možnosť update Lady-Comp na Lady-Comp baby.

Lady-Comp je vhodný aj pre:

 • ženy pracujúce na smeny,
 • ženy s nepravidelným menštruačným cyklom,
 • ženy s malými deťmi (nočné vstávanie),
 • ženy, ktoré často cestujú.

Tabuľka porovnaní prístrojov Natu rComp :

Natu rComp "src =" http://www.vivantis.cz/soubory/prozdravi.cz/obrazky/tabulka_naturcomp-1.jpg "alt =" Tabuľka porovnaní prístrojov Natu rComp "width =" 580 "height =" 1029 "/ >

mgr

. Margit Slimáková, Ph.D.. odporúča:

Balenie

 • inteligentný počítač Lady-Comp s teplotným senzorom,
 • 2 AAA akumulátory,
 • cestovná taštička,
 • návod na použitie v slovenskom jazyku,
 • USB kábel na sťahovanie dát.

Ako používať

Denné spoľahlivé meranie teploty je podstatou fungovania počítača. Čím pravidelnejšie a dlhšie budete teplotu merať, tým rýchlejšie prístroj porozumie vášmu osobnému cyklu. Lady-Comp vzbudí pomocou signálu. Stlačením akéhokoľvek tlačidla signál zastavíte. Symbol teplomeru svieti a prístroj je pripravený na meranie. Zasuňte teplomer pod jazyk, dozadu vpravo alebo vľavo od uzdičky a zavrite ústa. Pre začatie merania teploty stlačte ktorékoľvek tlačidlo. Teplomer bliká. Meranie teploty trvá asi 60 sekúnd. Na displeji sa objavujú práve merané hodnoty od 34,50 do 41,00 ° C. Ukončenie merania sa ohlási signálom a nameraná teplota sa objaví na displeji.

 

Prístroj vypočítava priebeh ďalšieho cyklu a tým aj plodnosť na podklade predchádzajúcich dát. Zvýšenie teploty spôsobené nachladnutím, horúčkou, nedostatkom spánku, nadmernou konzumáciou alkoholu a / alebo konzumáciou liekov ovplyvňujúcich teplotu nie je prirodzené a počítače ho vyhodnotí ako "abnormálne". Všeobecne odporúčame pri horúčke, užívaní termických liekov alebo po "búrlivých nociach" vynechať ranné meranie teploty a nedodávať tak počítaču abnormálne hodnoty.

Náš tip

Pre podporu počatia odporúčame prípravok Be Parents 90 tbl.

 

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prístroje značky NaturComp .

V prípade otázok môžete využiť našu poradňu .

Ktorý prístroj je pre mňa vhodnejší: Lady Comp - Baby alebo Lady-Comp?

Lady Comp - Baby bol vyvinutý špeciálne pre páry, ktoré si želajú mať deti. Počítač je vybavený mnohými doplnkovými funkciami, ktoré zvyšujú možnosť otehotnenia. Lady-Comp je určený predovšetkým k ochrane pred neplánovaným tehotenstvom. Oba počítače spoľahlivo ukazujú plodné a neplodné dni, môžu byť preto použité ako k plánovaniu počatia, tak aj k ochrane pred nežiaducim otehotnením. V prípade, že sa rozhodnete pre zakúpenie Lady-Comp a neskôr si budete priať otehotnieť, je možné pôvodný prístroj doplniť o program Lady Comp - Baby.

Ďalšie informácie o produkte Lady-Comp nájdete v článku Hormóny a zdravie .

Upozornenie

Prístroj Lady Comp bol klinicky testovaný. Krajina pôvodu Nemecko.

Technické parametre

 • rozmery prístroja: priemer 9 cm, výška cca 2,7 cm,
 • hmotnosť prístroja: 130 g vrátane batérií,
 • prístroj funguje na 2 AAA akumulátory alebo batérie.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?

Spýtajte sa odborníkov

Poradiť sa

Objednávky a informácie

Lucia Matulová

Po-Pá: 8-20 h

So-Ne: 10-18 h

+421 220 512 509

[email protected]

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Značka: NaturComp

Spoločnosť NaturComp zastupuje na českom a slovenskom trhu nemeckého výrobcu vo svete celkom ojedinelých minipocítacov určených pre prirodzené plánovanie rodiny. Okrem predaja ponúka NaturComp aj poradenstvo a prípravu článkov týkajúcich sa otázok antikoncepcie a neplodnosti. Vo vedení spoločnosti sú odborníci farmaceutického, elektrotechnického a obchodného vzdelania.

Viac

Spoločnosť NaturComp zastupuje na českom a slovenskom trhu nemeckého výrobcu vo svete celkom ojedinelých minipocítacov určených pre prirodzené plánovanie rodiny. Okrem predaja ponúka NaturComp aj poradenstvo a prípravu článkov týkajúcich sa otázok antikoncepcie a neplodnosti. Vo vedení spoločnosti sú odborníci farmaceutického, elektrotechnického a obchodného vzdelania.

NaturComp
Ověřeno zákazníky

Hodnotenie tohto kúsku

100 % Celkem 2 hodnocení Všechna hodnocení
dni
:
hodiny
:
minút
:
sekúnd