Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

Získajte DOPRAVU ZADARMO s nákupom produktov Unios Pharma.
2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

HIV / AIDS OraQuick ADVANCE HIV-1/2 Rapid Antib. test

Značka: OraQuick
HIV / AIDS OraQuick ADVANCE HIV-1/2 Rapid Antib. test je rýchly test slúžiaci na detekciu protilátok proti vírusu ľudskej imunodeficiencie typu 1 (HIV-1) a typu 2 (HIV-2). Popis a parametre

Popis

HIV / AIDS OraQuick ADVANCE HIV-1/2 Rapid Antib. test je rýchly test slúžiaci na detekciu protilátok proti vírusu ľudskej imunodeficiencie typu 1 (HIV-1) a typu 2 (HIV-2).

Výsledky testu OraQuick ADVANCE HIV-1/2 sú známe do 20 minút. Test OraQuick ADVANCE HIV-1/2 deteguje protilátky v ranom štádiu infekcie. Umožňuje tak pacientom zistiť svoj status ihneď pri prvej návšteve lekára a pozitívnym umožňuje okamžitú starostlivosť.

Presné a rýchle testovanie sa vykonáva z ústnych tekutín, kapilárnej krvi, plazmy alebo venepunkčnej procedúrou. Test OraQuick ADVANCE HIV-1/2 je jediným rýchlym testom z ústnych tekutín svojho druhu s certifikáciou CE (EÚ) a FDA (USA). Na základe štúdií je presnosť testu OraQuick ADVANCE HIV-1/2 99,9% (citlivosť 100%, špecificita 99,8% - z ústnych tekutín). Citlivosť z krvi a plazmy OraQuick ADVANCE HIV 100% a špecificita 100%. Testy OraQuick ADVANCE prešli veľmi rozsiahlymi klinickými štúdiami a skúškami, ktoré potvrdili, že výsledky týchto testov sú porovnateľné s výsledkami laboratórnych testov.

CDC (Center for Deseas Control and Prevention), americká vládna agentúra zameriavajúce sa na verejné zdravie, potvrdila na základe mnohých podporných štúdií, že HIV sa neprenáša slinami. OraQuick ADVANCE HIV-1/2 netestuje zo slín, ale absorbuje zo steru povlaku ďasien protilátky priamo z ciev ústnej sliznice.

HIV -1/2 OraQuick ADVANCE obsahuje syntetické peptidy reprezentujúci oblasť obálky HIV a kozie antihumánní IgG, slúžiace na kontrolu postupu imobilizované na nitrocelulózové membráne v testovacej (T) zóne a kontrolné © zóne. Samotné vykonanie testu trvá cca 20 sekúnd. Vyhodnotenie testu trvá 20 minút od vloženia testu do detekčného činidla.

Balenie

1 testovacie zariadenie, 1 fľaštička s detekčným činidlom

Upozornenie

Reaktívne výsledky testu HIV / AIDS OraQuick ADVANCE HIV-1/2 nemôžu byť interpretované ako absolútne nesporná diagnóza. Pre stanovenie finálnej diagnózy HIV musí byť vykonaný overovaciu skúšku v Národné referenčné laboratóriu, rovnako ako u všetkých laboratórnych testov. Test neobsahuje nebezpečné chemikálie.

Náš tip

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie diagnostické testy .

Ako používať

Pri testovaní postupujte podľa priloženého návodu.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?

Spýtajte sa odborníkov

Poradiť sa

Objednávky a informácie

Lucia Matulová

Po-Pá: 8-20 h

So-Ne: 10-18 h

+421 220 512 509

[email protected]

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Ověřeno zákazníky

Hodnotenie tohto kúsku

100 % Celkem 5 hodnocení Všechna hodnocení
dni
:
hodiny
:
minút
:
sekúnd