Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Osobná digitálna váha BC-313 biela s telesnou analýzou

Značka: Tanita Kód: z56612

Popis

Osobná digitálna váha BC-313 s telesnou analýzou je ultra tenká sklenená váha s dotykovým displejom a unikátnou presnosťou váženia 50 gramov.

Digitálna váha BC-313 sa zapína nášľapom. Veľký LCD displej počas niekoľkých sekúnd zobrazí 10 nameraných hodnôt.

Váha je vybavená automatickým rozpoznávaním meranej osoby. Rozlišuje dospelý mód - od 18 do 99 rokov, detský mód - pre deti od 7 rokov a od výšky 110 cm a atletický mód - pre osoby, ktoré 10 hodín týždenne pravidelne aspoň 1 rok trénujú.

Popis funkcií:

 • Podiel svalovej hmoty - táto funkcia ukazuje hmotnosť priečne pruhovaných i hladkých svalov, vrátane vody v nich obsiahnutej.
  Hmotnosť kostí - znamená množstvo kalcia a ostatných minerálov.
 • Viscerálny tuk - tuk v brušnej dutine, ktorý obklopuje vnútorné orgány. Výskumy dokazujú, že hoci Vaša hmotnosť a% telesného tuku zostáva rovnaké, s pribúdajúcim vekom sa ukladanie tuku mení a tuk sa čím ďalej viac ukladá v oblasti brucha, obzvlášť u žien v menopauze. Zistenie množstva viscerálneho tuku a jeho prípadné zníženie a udržiavanie na prípustné hodnote, pomôže znížiť riziko chorôb - srdcových chorôb, vysokého krvného tlaku, atď. Radca viscerálneho tuku - poradí, či je množstvo viscerálneho tuku v normálnych alebo zvýšených hodnotách.
 • Bazálna metabolická spotreba (BMR) - táto funkcia ukazuje množstvo kalórií potrebné pre výmenu základných látok. Vaša BMR je hodnota minimálnej energie, ktorú vaše telo potrebuje v pokojnom stave, aby mohlo normálne fungovať (dýchanie, obeh krvi, nervový systém ...). Kalórie spaľujete aj v spánku. Približne 70% za deň skonzumovaných kalórií je použitých pre BMR - premenu látok. Čím intenzívnejšia je aktivita, tým viac kalórií spálite. Základom pre to sú svaly (tvoria približne 40% vašej váhy), fungujú ako motor a spotrebujú veľké množstvo energie. Vaša BMR závisí na podiele svalov vo Vašom tele. Pri pribúdajúcim množstvo svalov zvyšujete vašu spotrebu energie. Vyšší BMR zvyšuje počet kalórií a pomáha Vám znižovať podiel telesného tuku. Nízka BMR robí zbavovanie sa tuku so znižovaním celkovej telesnej hmotnosti oveľa ťažšie.
 • Metabolický vek - táto funkcia spočíta vaše BMR a ukáže vám priemerný vek, ktorému patrí váš metabolizmus. Ak je Váš metabolický vek vyšší než Váš skutočný vek, znamená to, že musíte zlepšiť bazálny metabolizmus. Zvýšená telesná aktivita Vám pomôže zväčšiť objem svalového tkaniva a znížiť Váš metabolický vek. Váha ukazuje hodnoty od 12 do 90. Nižší vek ako 12 sa na displeji zobrazí "12", vyšší ako 90 sa na displeji zobrazí "90".
 • Celková fyzická kondícia - táto funkcia porovnáva vaše zloženia tela tým, že porovná telesný tuk a svalovú hmotu. Pri zvýšenej aktivite sa zníži množstvo telesného tuku, vaša fyzická kondícia sa podľa toho zmení.
 • Funkcia RECALL - pri zobrazení aktuálnych Výsledný možno stlačením tlačidla zobraziť predchádzajúce namerané hodnoty.

Technické parametre

 • percento telesného tuku - 0,1%,
 • percento telesnej vody - 0,1%,
 • podiel svalovej hmoty - 0,1 kg,
 • hmotnosť kostí - 0,1 kg,
 • bazálny metabolizmus - kcal / kJ,
 • kapacita váženia - 150 kg,
 • presnosť váženia - 50 g,
 • rozmer platformy 310 x 240 mm,
 • pamäť pre 5 osôb + 1 pre hosťa

Balenie

 • digitálna váha Tanita BC-313 biela,
 • batéria,
 • manuál vrátane českého návodu.

Upozornenie

Pred použitím si dôkladne prečítajte návod na použitie.

Náš tip

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie váhy a analyzátory tuku.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?

Spýtajte sa odborníkov

Poradiť sa

Objednávky a informácie

Lucia Matulová

Lucia Matulová

Po-Pá: 8-20 h

So-Ne: 10-18 h

+421 220 512 509

[email protected]

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Produkt je tiež v sekciach

Značka: Tanita

Osobné váhy Tanita ​​strong> ponúkajú komplexný rad funkcií , ktoré poskytujú presný prehľad informácií o vašom tele a zdravie. Jedná sa o celosvetovo najpredávanejšie váhy s telesnou analýzou (od roku 1990 používajú metódu BIA) s jednoduchým ovládaním.

Tanita
dni
:
hodiny
:
minút
:
sekúnd