Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Osobná digitálna váha so slotom pre SD kartu a segmentálne analýzou Tanita BC-601

Značka: Tanita Kód: z43093

Popis

Osobná digitálna váha Tanita BC-601 je založená na najnovšej technológii a výskumu váh s telesnou analýzou. Tanita vytvára novú generáciu produktov, ktoré poskytujú osobné, hĺbkový a presný údaj. BC-601 zobrazuje 5 segmentálnych hodnôt - pre obe paže, nohy a trup a ukladá ich na SD katru vo formáte CSV.

Tanita vytvára novú generáciu produktov, ktoré poskytujú osobné, hĺbkový a presný údaj o zložení tela. Digitálna váha Tanita BC-601 je s pamäťou pre 4 osoby, rozlišuje dospelý mód (od 18 do 99 rokov), detský mód (deti od 5 rokov, od výšky 90 cm), atletický mód (pre športovcov k zhodnoteniu vplyvu ich tréningu na celkovej / segmentální telesnej kompozíciu). Tlačidlami a animované ilustrácie sú jasné a užívateľsky príjemné.

Digitálna váha Tanita BC-601 bola navrhnutá pre športovcov k zhodnoteniu vplyvu ich tréningu na celkovej / segmentální telesnej kompozíciu. Tento unikátny produkt podáva individuálne výsledky pre každú z 5 častí tela - obe ruky, nohy a trup. Držadlá rúk umožňujú snímanie kompozície rýchlo a presne. Ďalšou funkciou je kalendár a porovnávacie grafy, ktoré ukazujú históriu pre každú časť tela a pre každý výsledok, takže užívateľ môže sledovať ich vývoj, deň po dni, týždeň po týždni a mesiac po mesiaci počas 3 ročnej periódy.

Na základe odporu vodivosti nepatrného elektrického prúdu tzv. metódou bioelektrickej impedancia (BIA) zmeria digitálna váha Tanita BC-545N skutočné percento podielu telesného tuku. Váha meria percentuálny podiel telesnej vody, DCI (denný príjem kalórií), metabolický vek, MUSCLE MASS (svalovú hmotu), Physique RATING (hodnotenie fyzickej kondície), viscerálny tuk, hmotnosť kostí, svalov a% tuku pre jednotlivé končatiny a trup. Rozširujúce funkcie sú dostupné len u osôb starších ako 18 rokov.

BC-601 meria nasledovné dáta a ukladá ich na SD kartu v CSV formáte:

1. Hmotnosť s presnosťou 100 ga kapacitou 150 kg
2. Percento telesného tuku s indikátorom zdravia, presnosť 0,1%

 • celé telo
 • pravá paže
 • ľavá paže
 • pravá noha
 • ľavá nová
 • trup

3. Svalovú hmotu s presnosťou 100 g

 • celé telo
 • pravá paže
 • ľavá paža
 • pravá noha
 • ľavá nová
 • trup

4. Kostnej hmotu s presnosťou 100 g
5. BMI
6. Denný príjem kalórií kcal a kilojoulov
7. Metabolický vek
8. Celková telesná tekutina v 0,1%
9.

Viscerálny tuk s indikátorom zdravia a trend

Popis funkcií:

 • Podiel svalovej hmoty - táto funkcia ukazuje hmotnosť priečne pruhovaných i hladkých svalov, vrátane vody v nich obsiahnuté.
 • Hmotnosť kostí - znamená množstvo kalcia a ostatných minerálov.
 • Viscerálny tuk - tuk v brušnej dutine, ktorý obklopuje vnútorné orgány
. Výskumy dokazujú, že hoci Vaša hmotnosť a% telesného tuku zostáva rovnaké, s pribúdajúcim vekom sa ukladanie tuku mení a tuk sa čím ďalej viac ukladá v oblasti brucha, obzvlášť u žien v menopauze. Zistenie množstva viscerálneho tuku a jeho prípadné zníženie a udržiavanie na prípustné hodnote, pomôže znížiť riziko chorôb - srdcových chorôb, vysokého krvného tlaku, atď.

Radca viscerálneho tuku - poradí, či je množstvo viscerálneho tuku v normálnych alebo zvýšených hodnotách.

 • Denný príjem kalórií - DCI: je súčtom kalórií pre základný metabolizmus a kalóriami potrebnými pre metabolizmus spojeným s fyzickou aktivitou počas dňa.
 • Metabolický vek - táto funkcia spočíta vaše BMR a ukáže vám priemerný vek, ktorému patrí váš metabolizmus
 • . Ak je Váš metabolický vek vyšší než Váš skutočný vek, znamená to, že musíte zlepšiť bazálny metabolizmus. Zvýšená telesná aktivita Vám pomôže zväčšiť objem svalového tkaniva a znížiť Váš metabolický vek. Váha ukazuje hodnoty od 12 do 90.

  Nižší vek ako 12 sa na displeji zobrazí "12", vyšší ako 90 sa na displeji zobrazí "90".

 • Určenie rozmedzie zdravého telesného tuku: váha automaticky porovnáva percento tuku s percentom tuku zdravého človeka (stanovené svetovou zdravotníckou organizáciou na základe dlhodobých výskumov) a výsledok zobrazí na displeji v štyroch stupňoch
 • . Meria tiež u detí.

  Technické parametre

  Slot pre SD kartu
  2 držadlá do rúk s displejom na zasúvacích kábloch
  Pamäť pre 4 osoby a 1 pre hosťa.
  Percento telesného tuku - 0,1%
  Percento telesnej vody - 0,1%
  Podiel svalovej hmoty - 0,1 kg
  Hmotnosť kostí - 0,1 kg
  Denný príjem kalórií - kcal
  Denný graf - 52 týždňov
  Kalendár
  Kapacita váženia - 150 kg
  Presnosť váženia - 100 g
  Batérie súčasťou balenia.

  Ako používať

  Užívateľ stojí na 4 plochách pre chodidlá na váhe a jemne tlačí rukami elektródy, ktoré sú pohodlne uložené súčasne s displejom na zasúvacích kábloch. Váha potom pošle slabý signál z 8 elektród z rúk a nôh skr telo. Odpor tohto merania (BIA) je potom dosadený do vzorcov k zisteniu presných a osobných telesných dispozícií.

  Balenie

  • digitálna váha Tanita BC-601,
  • batérie,
  • manuál vrátane českého návodu.

  Upozornenie

  Pred použitím si dôkladne prečítajte návod na použitie.

  Náš tip

  V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie váhy a analyzátory tuku.

  Lékarská poradňa

  Máte otázky k produktu?

  Spýtajte sa odborníkov

  Poradiť sa

  Objednávky a informácie

  Lucia Matulová

  Po-Pá: 8-20 h

  So-Ne: 10-18 h

  +421 220 512 509

  [email protected]

  Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

  My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

  Produkt je tiež v sekciách

  Značka: Tanita

  Osobné váhy Tanita ​​strong> ponúkajú komplexný rad funkcií , ktoré poskytujú presný prehľad informácií o vašom tele a zdravie. Jedná sa o celosvetovo najpredávanejšie váhy s telesnou analýzou (od roku 1990 používajú metódu BIA) s jednoduchým ovládaním.

  Viac

  Osobné váhy Tanita ​​strong> ponúkajú komplexný rad funkcií , ktoré poskytujú presný prehľad informácií o vašom tele a zdravie. Jedná sa o celosvetovo najpredávanejšie váhy s telesnou analýzou (od roku 1990 používajú metódu BIA) s jednoduchým ovládaním.

  Tanita
  dni
  :
  hodiny
  :
  minút
  :
  sekúnd