Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Osobná digitálna váha Tanita BC-545N sa segmentální telesnou analýzou

Značka: Tanita Kód: z43092

Popis

Všetky hodnoty zloženia tela namerané v pätnástich sekundách. Funkcie predošlých nameraných hodnôt (týždenné štrnásťdňové a až 12 mesiacov). Tanita vytvára novú generáciu produktov, ktoré poskytujú osobné, hĺbkový a presný údaj o zložení tela. BC-545N zobrazuje 5 segmentálnych hodnôt tuku a svalov - pre obe paže, nohy a trup.

Tanita vytvára novú generáciu produktov, ktoré poskytujú osobné, hĺbkový a presný údaj o zložení tela. Digitálna váha Tanita BC-545N je s pamäťou pre 5 osôb, rozlišuje dospelý mód (od 18 do 99 rokov), detský mód (deti od 5 rokov, od výšky 90 cm), atletický mód (pre športovcov k zhodnoteniu vplyvu ich tréningu na celkovej / segmentální telesnej kompozíciu). Tlačidlami a animované ilustrácie sú jasné a užívateľsky príjemné.

Na základe odporu vodivosti nepatrného elektrického prúdu tzv. metódou bioelektrickej impedancia (BIA) zmeria digitálna váha Tanita BC-545N skutočné percento podielu telesného tuku. Váha meria percentuálny podiel telesnej vody, BMR (kalórie potrebné pre výmenu látok), metabolický vek, MUSCLE MASS (svalovú hmotu), Physique RATING (hodnotenie fyzickej kondície), viscerálny tuk, hmotnosť kostí, svalov a% tuku pre jednotlivé končatiny a trup.

Rozširujúce funkcie sú dostupné len u osôb starších ako 18 rokov.

Popis funkcií:

 • Podiel svalovej hmoty - táto funkcia ukazuje hmotnosť priečne pruhovaných i hladkých svalov, vrátane vody v nich obsiahnuté.
 • Hmotnosť kostí - znamená množstvo kalcia a ostatných minerálov.
 • Zažívaciu tuk - tuk v brušnej dutine, ktorý obklopuje vnútorné orgány.
 • Ukazovateľ rozsahu zdravého vnútorného tuku
 • Bazálna metabolická spotreba (BMR) - táto funkcia ukazuje množstvo kalórií potrebné pre výmenu základných látok
. Vaša BMR je hodnota minimálnej energie, ktorú vaše telo potrebuje v pokojnom stave, aby mohlo normálne fungovať (dýchanie, obeh krvi, nervový systém ...). Kalórie spaľujete aj v spánku. Približne 70% za deň skonzumovaných kalórií je použité pre BMR - premenu látok. Čím intenzívnejšie je aktivita, tým viac kalórií spálite. Základom pre to sú svaly (tvorí približne 40% vašej váhy), fungujú ako motor a spotrebujú veľké množstvo energie. Vaša BMR závisí na podiele svalov vo Vašom tele. Pri pribúdajúcim množstvo svalov zvyšujete vašu spotrebu energie. Vyšší BMR zvyšuje počet kalórií a pomáha Vám znižovať podiel telesného tuku.

Nízky BMR robí zbavovanie sa tuku so znižovaním celkovej telesnej hmotnosti oveľa ťažšie.

 • Metabolický vek - táto funkcia spočíta vaše BMR a ukáže vám priemerný vek, ktorému patrí váš metabolizmus
 • . Ak je Váš metabolický vek vyšší než Váš skutočný vek, znamená to, že musíte zlepšiť bazálny metabolizmus. Zvýšená telesná aktivita Vám pomôže zväčšiť objem svalového tkaniva a znížiť Váš metabolický vek. Váha ukazuje hodnoty od 12 do 90.

  Nižší vek ako 12 sa na displeji zobrazí "12", vyšší ako 90 sa na displeji zobrazí "90".

 • Celková fyzická kondícia - táto funkcia porovnáva vaše zloženia tela tým, že porovná telesný tuk a svalovú hmotu
 • .

  Pri zvýšenej aktivite sa zníži množstvo telesného tuku, vaša fyzická kondícia sa podľa toho zmení.

 • Určenie rozmedzie zdravého telesného tuku - váha automaticky porovnáva percento tuku s percentom tuku zdravého človeka (stanovené svetovou zdravotníckou organizáciou na základe dlhodobých výskumov) a výsledok zobrazí na displeji v štyroch stupňoch
 • . Meria tiež u detí.

  Technické parametre

  Technické parametre:
  Percento telesného tuku - 0,1%
  Percento telesnej vody - 0,1%
  Podiel svalovej hmoty - 0,1 kg
  Hmotnosť kostí - 0,1 kg
  Bazálny metabolismis - kcal / kJ
  Kapacita váženia - 150 kg
  Presnosť váženia - 100 g
  BMI
  Batérie súčasťou balenia.
  Špeciálne funkcie:
  • Automatické rozpoznávanie osôb
  • Funkcia predošlých nameraných hodnôt (týždenné štrnásťdňové a až 12 mesiacov)
  • Hodiny, kalendár
  • Režim hosť
  • Režim športovec
  • Pamäť pre 5 osôb

  Ako používať

  Užívateľ stojí na 4 plochách pre chodidlá na váhe a jemne tlačí rukami elektródy, ktoré sú pohodlne uložené na zasúvacích kábloch. Váha potom pošle slabý signál z 8 elektród z rúk a nôh cez telo. Odpor tohto merania (BIA) je potom dosadený do vzorcov k zisteniu presných a osobných telesných dispozícií.

  Balenie

  • digitálna váha Tanita BC-545N,
  • batérie,
  • manuál vrátane českého návodu.

  Upozornenie

  Pred použitím si dôkladne prečítajte návod na použitie.

  Náš tip

  V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie váhy a analyzátory tuku.

  Lékarská poradňa

  Máte otázky k produktu?

  Spýtajte sa odborníkov

  Poradiť sa

  Objednávky a informácie

  Lucia Matulová

  Lucia Matulová

  Po-Pá: 8-20 h

  So-Ne: 10-18 h

  +421 220 512 509

  [email protected]

  Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

  My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

  Produkt je tiež v sekciach

  Značka: Tanita

  Osobné váhy Tanita ​​strong> ponúkajú komplexný rad funkcií , ktoré poskytujú presný prehľad informácií o vašom tele a zdravie. Jedná sa o celosvetovo najpredávanejšie váhy s telesnou analýzou (od roku 1990 používajú metódu BIA) s jednoduchým ovládaním.

  Tanita
  dni
  :
  hodiny
  :
  minút
  :
  sekúnd