Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

DOPRAVA ZADARMO pri nákupe produktov značky Nef de Santé nad 12 EURO.
Doprava ZDARMA od 75,00 €  | 2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Respirátor FFP2 NR iprotect junior čierny 10 ks

Značka: Pharma Activ
Jedná sa jednorazový výrobok. Jeho použitie je v rámci použitia respirátora FFP2 NR. Filtračné vlastnosti sú obmedzené na dobu v závislosti na miere kontaminácie okolitého prostredia. Harmonizovaná… Popis a parametre

Popis

Jedná sa jednorazový výrobok. Jeho použitie je v rámci použitia respirátora FFP2 NR. Filtračné vlastnosti sú obmedzené na dobu v závislosti na miere kontaminácie okolitého prostredia.

Harmonizovaná norma: EN149: 2001 + A1: 2009.

Skladovanie: Produkt musí byť skladovaný v miestnosti s teplotou nižšou ako 50 ° C a relatívnou vlhkosťou najviac 80%, dobrým vetraním, bez korozívnych plynov, protipožiarnym, vlhkostným, krysotěsným a hmyzom odolným zariadením a doba skladovania musia byť v súlade s platnosťou produktu.

Upozornenie

Pred použitím skontrolujte, či obal a maska nie sú poškodené. Ak je poškodený, nepoužívajte ho. Respirátor použite čo najskôr po otvorení obalu. Doba nosenia by nemala presiahnuť 12 hodín. Nemožno prať. Ak sú v styku respirátora fúzy užívateľa, bude dochádzať k netesnostiam. Poznámka: NR = nie je možné použiť pre viac ako jednu zmenu. Ak sú v styku respirátora fúzy užívateľa, bude dochádzať k netesnostiam. Nepoužívať v prostredí kde je znížené percento množstvo kyslíka.

Ako používať

Masku nasaďte na tvár tak, aby došlo k zakrytiu nosa a úst. Prispôsobenie masky k tvári sa vykonáva pomocou nosnej sponky a paru elastických ušných pásikov. Po nasadení masky sa uistite, že stlačená nosové sponka kopíruje tvar nosa a pritiahnite si spodný koniec masky k čeľusti, aby došli k jej zakrytie. Pre správne použitie sa presvedčte, že maska kryje celú časť tváre od čeľuste po nos.

Balenie

10 ks

Zabráňte mechanickému poškodeniu a kontaminácii pred použitím uzavretým spôsobom, balenie v sterilných a bezprašných zariadeniach.

Náš tip

V našej ponuke nájdete aj ďalšie respirátory .

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?

Spýtajte sa odborníkov

Poradiť sa

Objednávky a informácie

Po-Pá: 8-18 h

So: 10-16 h

+421 220 512 509

[email protected]

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

dni
:
hodiny
:
minút
:
sekúnd