Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

InSalin - soľný inhalátor

Značka: Salin
In Salin je osobné inhalátor na báze soľných iónov, ktorý slúži na okamžité použitie pri problémoch s dýchaním. Inhalovať môžete v dopravných prostriedkoch, doma aj na cestách, v pracovnom nasadení… Popis a parametre

Popis

In Salin je osobné inhalátor na báze soľných iónov, ktorý slúži na okamžité použitie pri problémoch s dýchaním. Inhalovať môžete v dopravných prostriedkoch, doma aj na cestách, v pracovnom nasadení aj pri odpočinku - vždy vám pomôže.

In Salin - osobné inhalátor sa soľnými nanokryštály, u ktorého sa náplň nedopĺňa, vydrží cca 2-5 rokov podľa intenzity používania. Pri inhalácii je dôležité, aby dýchanie bolo pokojné, normálne, žiadne hlboké nádychy.

Jemne mikronizovaný chlorid sodný (0,5-5μm) veľmi ľahko preniká do horných a dolných dýchacích ciest. Rozpustí sa v mucus povlaku, ktorým je epitel obložený. Hlien sa stáva plynulejší a je snaději eliminovaný. Dochádza k zníženiu zápalových účinkov a zvyšuje sa miera hydratácie hlienu. Ten je potom ľahšie odstránený z krku a potom je možné ho vypľuť.

Kedy In Salin soľný inhalátor pomáha:

  • pri astme,
  • pri bronchitíde,
  • pri zápaloch dutín,
  • pri nádche,
  • pri respiračných alergiách.

Ako používať

Prístroj InSalin odporúčame používať 2-3x denne 10-15 nadýchnutí po dobu 1-1,5 min.

Návod na použitie:

  1. Vyberte InSalin z puzdra, pritlačte veko dolu a dopredu. Miesto tlaku je označené dvomi vodorovnými výlisky.
  2. Jemne pretrepte inhalátor a skontrolujte cez priehľadné okno stav soľných vrstiev. Soľné granule musia byť voľné v pohybe a nesmie byť kompaktne ucelené.
  3. Priložte pery mierne k hornému koncu prístroja. Nadýchnite sa ústami a vydýchnite nosom v normálnom rytme. Vyvarujte sa hlbokému nádychu, ktorý môže spôsobiť nepríjemný dráždivý kašeľ.
  4. Pri použití sa odporúča očistiť náustok čistou papierovou vreckovkou. Potom uložte inhalátor do puzdra pripraveného na skladovanie.
  5. Uzavrite puzdro vekom, zatlačte do hornej časti veka, aby bolo počuť špecifické klapnutie.

Balenie

1 ks InSalin - soľný inhalátor

Upozornenie

Pred použitím si pozorne prečítajte pokyny a sledujte obrázky. Denné množstvo nadýchané soli pri bežnom použití je menšia než 0,05 g. V prípade potreby nie je obmedzený počet denných použitie. Počas používania odporúčame dostatočnú hydratáciu pomocou tekutín.

Náš tip

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie ionizátory vody a vzduchu .

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?

Spýtajte sa odborníkov

Poradiť sa

Objednávky a informácie

Po-Pá: 8-19 h

So-Ne: 10-18 h

+421 220 512 509

[email protected]

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Ověřeno zákazníky

Hodnotenie tohto kúsku

57 % Celkem 3 hodnocení Všechna hodnocení
dni
:
hodiny
:
minút
:
sekúnd