Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Spratek aneb "Bude to podľa mňa" (Ing. Zdeňka Jordánová)

Značka: Knihy Kód: z2791

Popis

Kniha Spratek aneb "Bude to podľa mňa" je určená vám, ktorí sa nebojíte pozrieť sa na to čo, čo je naozaj schované za vašimi problémami a za vašej údajnú bolesťou, ktorú vytvárate vo svojom živote, ako iste viete, len a len vy sami svojimi postojmi a spôsobom myslenia. Možno si myslíte, že v knihe bude rozprávanie o neposlušných a sveřepých deťoch, ktoré si po práve zaslúži toto pomenovanie. Nemýľte sa! Bude to rozprávanie o vás, o vašom živote, o vašej večné a nikdy nekončiaci túžbe mať pravdu - nech to stojí, čo to stojí. Čím viac budete ochotní vidieť pravú podstatu vecí, hlavne vašich postojov a rôznych motiváciou, tým viac budete rásť a tým menej budete potrebovať, aby sa vám v čomkoľvek klamalo.

Ing. Zdeňka Jordánová miluje príbehy, pretože jej pomáhajú spoznávať súvislosti. Príbehy vyriešené aj nevyriešené, pretože vesmírne zákonitosti v nich určujú pravidlá hry pre náš život. Čím viac porozumieme týmto zákonitostiam, tým viac sa môžeme prejaviť a vytvoriť si život podľa svojich predstáv. Autorka pracuje prostredníctvom svojej poradne a organizuje vzdelávacie kurzy.

Úryvok z úvodu:

Ako často vás vytáča vaše vlastné bezmocnosť? Koľko "mocnosti" ich ale schované za vašej údajnú bezmocnosťou? Ako často si pripadáte "bezbranní"? Ale koľko "brannosti" je schované v bezbrannosti? Koľko túžby a chuti ovládať všetko, aj to, čo nie je vaša vec a neprislúcha vám o tom rozhodovať.

Koľko schválnosti je vo vašom utrpenie a koľko trucovitosti vo vašej chorobe ... (...)

Spratek! Naše ego, riadi náš život. Je to naše vlastné hra, ktorú hráme o svoj život. Chceme život vyhrať, a pritom ho prehrávame. Táto hra je umelý cieľ. Ak dokážeme svojho fagana nájsť, chytiť, zbaviť ho moci nad nami a nakoniec sa s ním láskyplne rozlúčiť, môžeme naozaj začať žiť.

Počet strán: 212

Rozmery: 117 x 172 mm

Väzba: viazaná

Jazyk: český

Náš tip

V našej ponuke nájdete aj ďalšie knihy Zdenky Jordánová:

  • Ja riadim (Ing. Zdeňka Jordánová) ,
  • Cesta storočiami (Ing. Zdeňka Jordánová) ,
  • Láska (Ing. Zdeňka Jordánová) ,
  • Moje peniaze (Ing. Zdeňka Jordánová) ,
  • Muž alebo žena? (Ing. Zdeňka Jordánová) ,
  • Poznaj svoj cieľ (Ing. Zdeňka Jordánová) ,
  • Súvislosti (Ing. Zdeňka Jordánová) ,
  • Tvoje dieťa ako šanca pre teba (Ing. Zdeňka Jordánová) .

Ďalšie informácie o knihe Spratek nájdete v článku Späť do lesov .

Ďalšie články Zdenky Jordánová:

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?

Spýtajte sa odborníkov

Poradiť sa

Objednávky a informácie

Lucia Matulová

Lucia Matulová

Po-Pá: 8-20 h

So-Ne: 10-18 h

+421 220 512 509

[email protected]

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Značka: Knihy

Pod značkou KNIHY nájdete všetky knihy, ktoré máme v ponuke.

Ověřeno zákazníky

Hodnotenie tohto kúsku

100 % Celkem 3 hodnocení Všechna hodnocení
dni
:
hodiny
:
minút
:
sekúnd