Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Sprej pro silnou ochranu proti komárům a klíšťatům

Značka: PARA`KITO Kód: z62187

Popis

SPREJ PRE silná ochrana je u? Špe? S? Ne? testované? proti ru? obyčajný? m druhu? m kóma? ru? (Kóma? Ru? M be? Z? Ny? Mi tigrovaná? M - Anopheles gambiae, Aedes albopictus a dal si? I? M) a kli? S? T? Atu? M, poskytuje u? Plnú loka? LNI? ochranu po dobu 8 hodín proti komárom a 5 hodín proti kliešťom. Di? Ky Patentované? receptúr? e bez alkoholu a povrchové? aktivni? ch la? tek je vhodny? pre celú rodinu vc? Etne? te? hotná? ch z? en * a dojčiat? stars? i? ch 6 me? si? cu ?. Mikronebulizace PARA´KITO® Spreje va? M poskytne plnú ochranu te? La. Klinicky testované. Pr? I? Pravky pre silnú ochranu využ? I? Vajú? patentovanú technológiu ClayCell-ComplexTM, ktora? Zníži? uje preniká? ni? repelentný? ch zloží? ek do pokožu? ky a zvys? uje ich u? c? innos. Di? Ky tomu je u? C? INNY? as? etrné? k pokožu? ke. Hlavné prednosti Je vhodný pre celú rodinu, osoby s citlivou pokožkou a deti od 6 mesiacov 8 hodinová preukázaná účinnosť - testované proti komárom tigrovaným (testovacie protokol WHO) 5 hodinová preukázaná účinnosť proti kliešťom Vyrobené vo Francúzsku Obsahuje iba aktívne látky z rastlín (PMD - CITREPEL 26%) Neobsahuje DEET - a pritom je rovnako účinný ako 50% DEET prípravky proti komárom tigrovaným 0% obsah alkoholu ani chemická spojiva Patentovaná technológia ClayCell - Complex PROKO? ZANA? U? C? INNOS: Vs? Etky testy u? C? Innosti vy? Robku? PARA´KITO® sú prova? De? Ny neza? Visly? Mi laboratórium? Emi, uznanie? Mi pra? Vnútro? Mi u? R? Obrady. U repelentu? aplikované? ch pr? i? mo na ku? z? i sa testy u? c? innosti pr? i? sne? r? i? di? protokolom definované? m agentúrou ECHA (Evropska? agentúra pre chemicke? la? ky), WHO (Sve? tova? zdravotnicka? organizácie) a americkú EPA (Agentúra pre ochranu z? ivotné? ho PROSTR? edi?). Poc? Et hodín u? C? Innosti uvedené? na kaz? de? m baleni? je pr? prevzaté zo za? vo? ru? te? chto testu ?. Pre dlhšie trvajúci účinok možno kombinovať aj s náramky PARAKITO. * Tehotné ženy: podľa pomeru riziko Balenie obsahuje: Sprej pre silnú ochranu 75 ml

Poskytuje úplnú lokálnu ochranu po dobu 8 hodín proti komárom a 5 hodín proti kliešťom. Vďaka patentovanej receptúre bez alkoholu a povrchovo aktívnych látok je vhodný pre celú rodinu vrátane tehotných žien a dojčiat starších 6 mesiacov. Sprej neobsahuje DEET ani iné jeho chemické deriváty.

Spreje sú klinicky testované v nezávislých laboratóriách. Sprej využíva patentovanú technológiu ClayCell-Complex, ktorá znižuje prenikanie repelentných zložiek do pokožky a zvyšuje ich účinnosť. Vďaka tomu je veľmi účinný a šetrný k pokožke.

Zloženie

Biocídnych? pr? i? pravek PT 19 Repelent PMD-Citrepel Olej z CITRONELL jar vske? (Cymbopogon winterianus), frakčnom ?, hydratovaný ?, cyklizovany ?: 260 g / kg. Geranyl acetate (105-87-3), 2-etoxy-4- (metoxymetyl) phenol (5595-79-9),? Metyl-1,3-benzodioxole-5-propionaldehyde (1205-17-0), 1 - (1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8-tetrametyl-2-naphthyl) etán-1-one (54464-57-2), Hexyl salicylate ( 6259-76-3), 3,4-dihydro-2,5,7,8-tetrametyl-2- (4,8,12-trimethyltridecyl) -2H-benzopyran-6-ol (10191-41-0).

Balenie

75 ml

Upozornenie

Používajte biocídy bezpečne. Môže vyvolať alergickú reakciu. Pred použitím si prečítajte štítok. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre deti do 6 mesiacov. Pre deti od 6 do 18 mesiacov aplikujte raz denne. Nepožívajte, neaplikujte v blízkosti očí, úst alebo na poranenie alebo podráždené oblasti pokožky. Môže spôsobiť podráždenie pokožky, najmä pri aplikácii pri vysokých teplotách / vlhkosti. Po manipulácii si dôkladne umyte ruky. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Pri zasiahnutí očí: Opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak ich používate, a ak je to možné, a pokračujte vo vypláchnutie. Pokiaľ podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť. Ak potrebujete lekársku pomoc, majte k dispozícii obal alebo štítok produktu. Tiesňové číslo: 155. Škodlivý (dlhodobé účinky) pre vodné organizmy. Zabráňte uvoľňovania do životného prostredia. Obsah zlikvidujte v súlade s miestnymi predpismi (ako komunálny odpad).

Náš tip

V našej ponuke nájdete ďalšie repelenty .

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?

Spýtajte sa odborníkov

Poradiť sa

Objednávky a informácie

Lucia Matulová

Lucia Matulová

Po-Pá: 8-20 h

So-Ne: 10-18 h

+421 220 512 509

[email protected]

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Značka: PARA`KITO
Viac
PARA`KITO
dni
:
hodiny
:
minút
:
sekúnd