loading

Zdravotná obuv Clog Racy byc-U - biela - ZĽAVA - drobne ušpinené podrážky

Značka: Scholl | Kód: zSLEVA1037-42
Scholl Zdravotná obuv Clog Racy byc-U - biela - ZĽAVA - drobne ušpinené podrážky
Doprava zadarmo
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Sandále skladacie
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Profesionálne pracovné dreváky Scholl Clog Racy vyrobené z kože kombinujú technické vlastnosti s najlepšími materiálmi.

Zdravotná obuv Scholl Clog Racy je vďaka vrchnej perforácii priedušná. Táto obuv je veľmi ľahká a mäkká. Jedná sa o zdravotná obuv ktorá poskytuje bezpečnú ochranu pri práci. Obuv je vybavená stielkou Exercise, ktorá je protišmyková, antistatická a patová časť obuvi má schopnosť absorbovať nárazy pri chôdzi. Tieto pracovné dreváky sú vyrobené z Bycast, teda štiepenkovej kože, ktorá je povrchovo upravená polyuretánovým filmom. Táto useň nie je citlivá na vsakovanie tekutín a ľahko sa udržiava.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie zdravotná obuv .

Informacie o značke Scholl

Značka SCHOLL, synonymum kvalitných výrobkov v oblasti starostlivosti o nohy, slávila v roku 2004 sté výročie svojho vzniku. Dlhú, bohatú, a hlavne úspešnú históriu si značka vybudovala vďaka vysokej kvalite svojich výrobkov, ktoré dnes poznajú zákazníci vo viac než sedemdesiatich krajinách sveta. V Českej republike značka pôsobí od roku 1994. Nie nadarmo je značka označovaná ako "značka doktora Scholla" alebo Dr. SCHOLL 's. Jej zakladateľom bol totiž americký lekár nemeckého pôvodu Dr. William Mathias Scholl, ktorý bol nadšeným priekopníkom štúdia anatómie a fyziológie nohy. Scholl dokonca otvoril svoj vlastný inštitút, kde vyučoval anatómiu a biomechaniku nohy vo vzťahu k celému telu a spolu so svojimi študentmi a výskumnými pracovníkmi hľadal riešenie problémov chrbtice a ochorenia nôh. Získané vedecké poznatky potom aplikoval pri výrobe svojich produktov. Ani po smrti zakladateľa spoločnosti značka SCHOLL neprestala vo svojom vývoji. Skôr naopak. Na vývoji obuvi a ostatných výrobkov dnes namiesto doktora Scholla pracuje rozsiahly výskumný tím zložený z lekárov a špecialistov z rôznych odborov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Další produkty od značky Scholl

HORE