loading

Zdravá zubná kefka Curanatura 1 ks

Značka: Curanatura | Kód: z4540
Curanatura Zdravá zubná kefka Curanatura 1 ks
Vyberte variantu
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,00 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,00 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Výber materiálov pre zubnú kefku Curanatura podlieha prísnym zdravotným kritériám. Všetky použité materiály (vrátane obalu) sú úplne v súlade so zdravým životným štýlom, neobsahujú žiadne prímesy ani stopy nebezpečných chemických zlúčenín a sú 100% ekologicky nezávadné.
Bambus ako prirodzene najrýchlejšie rastúca rastlina na planéte obsahuje látku zvanú bambusový kún, ktorá je prirodzene antibakteriálny a antimikrobická. To znamená, že bambus má prirodzenú ochranu proti škodcom a plesniam, a preto pri jeho pestovanie nie je potrebné používať ani pesticídy ani hnojivá. Týmto je vylúčená veľká časť nežiaducich chemických rezíduí v konečnom bambusovom produktu.

Povrchová úprava rukoväte zaručuje okrem atraktívneho vzhľadu a príjemného zaobchádzanie takzvanú karbonizáciu povrchu, ktorá rapídne predlžuje životnosť rukoväte a má za výsledok vodeodolnosť povrchu a tým pádom zabraňuje usadzovaniu nečistôt a mikróbov.

Štetinky kefky Curanatura sú tiež volené podľa prísnych zdravotných kritérií. Vyvinuté boli výhradne v mäkkom prevedení v rozsahu výslovne odporúčanom profesionálnym dentálnym hygienikom. Materiál štetiniek je buď nylon 4, alebo prírodné bambusová celulóza. V oboch prípadoch ide o 100% biologicky rozložiteľný materiál.

Kefky Curanatura sú osadené mäkkými jemnými štetinkami, ktoré sú šetrné k vašim zubom i ďasnám, pretože sú použité najmäkšie vlákna s hrúbkou 0,15 mm s hustotou 40 štetín na otvor so zaoblenými koncami zastrihnutými do rovna. Dĺžka štetinky je 1,1 cm, uložené sú v 4 radoch.

Zdravý zubná kefka Curanatura Health

Tento zubná kefka je z mnohých hľadísk najzdravšie voľba. Je vyrobený z tepelne ošetreného bambusu pestovaného udržateľným spôsobom. Štetinky sú vyrobené z biologicky rozložiteľných nylonových vlákien a kefka ako celok je bezozbytku ekologicky kompostovateľný. Neobsahuje prímesi ftalátov ani bisfenolu A. Obal je vyrobený z recyklovaného papiera.

Zdravý zubná kefka Curanatura Bamboo

Tento zubná kefka je vyrobený výhradne z bambusu a preto spĺňa požiadavky na označenie 100% prírodný produkt. Rukoväť je z tepelne ošetreného bambusu pestovaného udržateľným spôsobom. Štetinky sú vyrobené z obnoviteľných biologicky rozložiteľných prírodných vlákien z bambusové celulózy a kefka ako celok je bezozbytku ekologicky kompostovateľný. Kefka neobsahuje prímesi ftalátov ani bisfenolu A. Obal je vyrobený z recyklovaného papiera. P>

Balenie:

1 ks - zdravý zubná kefka Curanatura Bamboo alebo Health

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež Zdravý zubná kefka Curanatura 12 ks a ďalšie prípravky ústnej hygieny .

Informacie o značke Curanatura

Kefky Curanatura spĺňajú všetky štandardy stanovené Svetovým sympózia dentálnej hygieny pre zdravý a vyhovujúce zubnú kefku. Jedná sa o prírodné zubné kefky, v ktorých sú skĺbené najlepšie zdravotné vlastnosti zubnej kefky spolu s ekologickou šetrnosťou. Kefky Curanatura sú vyrobené bez použitia zbytočných plastov (ftalátov a BPA). Na odborné rady dentálnych hygienikov je kefka osadený mäkkými jemnými štetinkami šetrnými k zubom i ďasnám. Zubné kefky Curanatura sú naviac 100% biologicky odbúrateľné.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


87%
Hodnotenie
03.07.2017
So raňajkové zmesou som veľmi spokojná. Upravilo sa mi zažívanie a je to super rýchla príprava raňajok. Zdravý zubná kefka Curanatura mi tiež vyhovuje, zaobstarala som si ho v rámci zachovania dobrého životného prostredia.
22.06.2017
Kúpil som tri zdravé zubné kefky a sú naozaj bezkonkurenčná. Nie je nad to, necítiť pri čistení zubov v puse umelú hmotu. Jeden používa aj manželka, vydrží jej dlhšie ako verzia Bamboo. Je tiež veľmi spokojná. Posledný kefka bol pre syna (1,5 roka). Oceňujem, že mu nemusím čistiť zuby umelou hmotou.
25.10.2016
Kefka Curanatura ma úplne nadchol, som rada, že nemusíme mať plastové a že ho po odslúžení môžem v pokoji zahodiť.
11.10.2016
Dobrý deň, so všetkými produktmi som spokojná. Zdravý zubná kefka budem používať naďalej iba tento, kokosový olej je základnou súčasťou našej kuchyne.
03.10.2016
S kefky sme veľmi spokojní, sme radi, že sú malé, mäkké a prírodné. S indikátorovými papieriky sme jednoznačne spokojní, je fajn, že sa dajú aj prepoliť
HORE