loading

Bio Zelený čaj jemný čínsky syp. 100g

Značka: Sonnentor | Kód: z5674
Sonnentor Bio Zelený čaj jemný čínsky syp. 100g
Bio
× Produkt splňuje platné legislativní podmínky pro označení BIO.

VIVANTIS a.s. certifikát BIO

BIO certifikát

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Zelený čaj jemný čínsky - "nielen skvelý čaj pre dobré ráno" Zelený čaj bol prvým čajom, ktorý bol v histórii pit a ktorý bol odjakživa pestovaný a pripravovaný v čínskych záhradách. Po niekoľkých rokoch sa dostal do Európy.

Nežný jemný zelený čaj nie je len skvelým ranným čajom, ale tiež ideálnym sprievodcom k jedlu

. Rozumie sa takmer samo sebou, že sa dá veľmi dobre kombinovať s ázijskou kuchyňou. Ako čisté čaju tak aj zmesi zelených čajov sú najlepšími sprievodcami rybích pokrmov rovnako ako sushi alebo maki. Vďaka jeho bylinné chuti chutí zelený čaj veľmi dobre k obilným pokrmom ktorðch plnú chuť ešte viac zdôrazňuje.

Zloženie:
najjemnejšie zelený čínsky čaj bio (obsahuje kofeín)

Návod na prípravu:
čajovú lyžičku na šálku (cca 200ml), přelejte horúcou vodou (70-80 ° C) a nechajte 2-3 min. lúhovať. Skladovať v suchu a chlade.

Produkt je tiež v sekciach

Bio čaje - Zelené čaje - Zdravá výživa - Čaje
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE