loading

Zelený jačmeň - 99,8% šťava zo zeleného jačmeňa 500 ml

Značka: EkoMedica Czech | Kód: z4907 | Doplnok stravy
EkoMedica Czech Zelený jačmeň - 99,8% šťava zo zeleného jačmeňa 500 ml
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegan
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Zelený jačmeň je nutrične vysoko kvalitné potravinou. Pre svoje výživové hodnoty je odporúčaný osobám v každom veku.

Zelený jačmeň 99,8% šťava je získavaná z mladého zeleného jačmeňa najmodernejším spôsobom výroby. Produkt je stabilizovaný len pasterizáciou, neobsahuje chemické konzervanty. Šťava z mladého jačmeňa je preto určená čo najširšiemu spektru konzumentov.

Zloženie:

Mladý jačmeň (Hordeum vulgare, šťava z mladého jačmeňa 99,8%)
 • Celkové tonikum vitamínov a minerálnych doplnkov z prírodného zdroja
 • Antioxidant

Prídavné látky:

kyselina citrónová (regulátor kyslosti)

Dávkovanie:

Užívajte 25 ml 2x denne minimálne 30 minút pred jedlom.

Balenie:

500 ml - dávka 10 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Pred použitím pretrepte. Usadenina na dne fľaše, ani prípadné pevné častice v roztoku nie sú na závadu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený na užívanie ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy by užívanie mali konzultovať s lekárom. Ukladajte mimo dosahu detí. Neodporúča sa pri individuálnej neznášanlivosti niektoré zložky prípravku. Farba, vôňa i chuť šťavy sa v rôznych výrobných šaržiach môže trochu meniť, čo nie je na závadu kvality prípravku. Bez chemických konzervantov.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky s mladým jačmeňom .

Ďalšie informácie o produkte Zelený jačmeň - 99,8% šťava zo zeleného jačmeňa nájdete v článku Prírodné rastlinné šťavy EkoMedica - Jačmeň siaty zelený .

Informacie o značke EkoMedica Czech

Firma EKOMEDICA CZECH sa zaoberá predovšetkým výrobou a distribúciou doplnkov stravy v tekutej forme. Ponúka to najlepšie a najzdravšie z prírody v tekutej forme, ktorá je najlepšie vstrebateľná pre ľudský organizmus. Firma EKOMEDICA CZECH prináša šťavy, ktoré sú tvorené podľa vlastných receptúr a striktných noriem bez prídavku konzervantov a cukru. Napriek tomu majú zachované všetky dôležité látky.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
18.03.2015
Koloidné striebro som použil na vyplachovanie úst proti paradentóze. Zelený jačmeň - šťava som užíval pre očistu organizmu. Všetko odporúčam.
14.04.2014

Sa Šťavou z Aloe som veľmi spokojná. Zlepšila mi celkovo trávenie, cítim sa po nej veľmi dobre. Tiež produkt Zelená káva Extra veľmi dobre pôsobil, počas užívania sa mi naozaj neusadzovali tuky v oblasti brucha, cítila som sa veľmi ľahko. Preto znova objednávam dvojité balenie. Cítim sa dobre aj pri užívaní Zeleného jačmeňa , Mám opäť energiu. Za produkty ďakujem.

28.01.2014

Zelený jačmeň v kapsulách je lepšie stráviteľný než v práškovej forme. Je rýchly a spoľahlivý.

18.12.2013

S produktmi Zelený jačmeň , pH Minerals na odkyslenie organizmu , Indikátorové pH papieriky a Chlorella som spokojná. Podarilo sa mi vďaka nim vyregulovať pH a vďaka tomu aj schudnúť.

29.11.2013

Bio Chlorella A + používam už dlhodobo, takže asi nie som tá fundovaná osoba, ktorá by vám odpovedala vašu otázku. Pre mňa sú zásadné účinky ohľadom odstránenia ťažkých kovov a aspoň čiastočný detox organizmu v dnešnej prechemizovaná dobe. V vlani som si u vás zakúpila 0,5 kg balenie a podelila som s tým rodinu. Mám doma neveriaci Tomáša, ale po pol roku chlorellu začala užívať priateľka môjho syna a bola nadšená, ako sa cíti svieži a menej unavená. Ohľadom Goji Kustovnica môžem oznámiť iba to, že hoci v mojom blízkom okolí bolo veľa ľudí prechladnutie, ma sa choroby vyhýbajú. Goji som si aj kúpila pred rokom ako živý stromček, zatiaľ ešte neplodili. Inak je to veľmi chutné zobanie:-). Mala som od vás aj Zelený jačmeň a iné produkty a viem, že to má všetko blahodarné účinky na organizmus. Všetkým vrelo odporúčam. PS. Inak som fakt ťažký fajčiar a tento rok mi bolo 50 a nikto mi môj vek neháda. Takže záver: moju neresť musím kompenzovať a snáď sa mi to aj darí (akurát to stojí trochu viac peňazí):-D

HORE