loading

Ženšen pravý bylinné kvapky 50 ml

Značka: Allnature | Kód: z58943 | Doplnok stravy
Allnature Ženšen pravý bylinné kvapky 50 ml

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Ženšen pravý je rastlinou, ktorá pri objavení v čínskych horách domorodci spôsobila doslova prevrat pre neskoršie čínsku medicínu a liečiteľstva. Bdelosť, pomoc s vysporiadaním sa s únavou, prirodzená obranyschopnosť imunitného systému, pamäť, duševnú výkonnosť alebo udržiavanie normálnej hladiny glukózy v krvi - to všetko sú úžasné schopnosti tejto rastliny, ktorá je zároveň antioxidantom.

Zloženie:

voda, jemný lieh (obsah liehu je minimálne 35 obj.% alk.), Ženšen pravý (Panax ginseng) štandardizovaný extrakt - 2 g / 100 ml, vitamín C (kyselina L-askorbová).

Ako používať:

Užívajte 3 x denne 1-2 ml (15-30 kvapiek), neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Tinktúru je možné pridať do studeného nápoja.

Balenie:

50 ml

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie prípravky podporujúce pamäť .

Informacie o značke Allnature

Allnature s. r. o je spoločnosť zaoberajúca sa dovozom a následnou distribúciou profesionálnej vlasovej a pleťovej kozmetiky a doplnkov stravy. V jej portfóliu nájdete veľmi kvalitné produkty, z ktorých väčšina je na prírodnej báze.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE