loading

Ženšen + vitamín E 60 kapslí

Značka: Natural Medicaments | Kód: z45601 | Doplnok stravy
Natural Medicaments Ženšen + vitamín E 60 kapslí
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Ženšen kórejský prispieva k normálnej hladine glukózy v krvi. Podporuje fyzický výkon, pomáha udržiavať fyzické a duševné schopnosti a dobré sexuálne vzťahy. Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Zloženie v 1 kapsuli:

 • Normálna hladina glukózy v krvi
 • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
 • antioxidant
 • sexuálne zdravie
 • vitalita
 • Duševný stav a výkon koncentrácie, koordinácie, stres
 • Fyzický výkon a stav - kyselina mliečna
 • erekcia
 • Únava, Pamäť, Slabosť - vyčerpanie
 • krvný obeh
 • Kognitívna a duševná výkonnosť
 • Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, ak sa v jednej dávke aspoň 1,5 mg vitamínu E.

Prídavné látky:

stearan horečnatý (nosič), rastlinná kapsula

Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu denne.

Balenie:

60 kapsúl - dávka na 2 mesiace

Upozornenie:

Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C v uzavretom obale. Vhodné pre vegetariánov a vegánov.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie produkty so ženšenom kórejským a vitamínom E.

Informacie o značke Natural Medicaments

Spoločnosť NATURAL MEDICAMENTS vznikla v roku 2001, zaoberá sa predajom výberových prírodných produktov a vývojom vlastných produktových radov, pričom dôraz je vždy kladený na kvalitu spracovania a starostlivý výber prírodných zložiek. Hlavnou filozofiou spoločnosti je prístup k oblasti zdravia z pohľadu prírodnej, celostnej a alternatívnej medicíny. NATURAL MEDICAMENTS - Všetko pre vaše zdravie.

Vivantis a.s., Školní nám. 14, 537 01 Chrudim

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


76%
Hodnotenie
11.09.2017
cordycepsu a ženšenu , Vďačím za to, že mi dodáva energiu chuť do života a silu sa popasovať s rakovinou. S cordycepsu sa cítim psychicky a fyzicky ako v rokoch pred chorobou.
03.08.2017
PM Chlamydil Extra som zakúpila po prečítaní recenzií. Pol roka som sa potýkala s chorobou, kašeľ, nález na prieduškách, nádcha, následne antibiotiká a celkovo som sa už cítila slabá. Tri týždne som sa z prechladnutia liečila-po kontrole spúta u obvodného lekára mi oznámili, že sa mi na prieduškách nachádza bacily, nasledovala antibiotiká, potom či som bola tyden -v úvozovkách- zdravá a opäť nález na prieduškách ... A teraz to najdôležitejšie : začala som brať Chlamydil extra 2x2 tablety a ako keď utne. Spolupracovníci okolo mňa chodili prechladnutie a ja nič. Podľa môjho je to to jediné čo mi pomohlo (musím to zaklopať). K tomu som na energiu brala ženšen . Myslím, že mi energiu dodal.
15.06.2017
Vďaka prípravku Ženšen + vitamín E sa cítim oveľa lepšie. Zdá sa, že to naozaj funguje ako celkový harmonizátor (presne podľa odporúčania).
19.04.2017
produkty Ženšen + vitamín E , Fytominerál a premium Echinacea som zakúpila na základe poradne na www.celostnimedicina.cz potom, čo mi bola diagnostikovaná borelióza. Začala som s užívaním asi tri týždne od nakazenia. Neskôr sa ukázalo, že okrem boreliózy som sa nakazila tiež tularémie. Vyššie uvedené doplnky užívam doteraz, po dvoch tabletách denne a Fytominerál teraz druhé balenie a necelé tri mesiace od nakazenia som úplne bez príznakov a cítim sa dobre. Som presvedčená, že mi tieto doplnky významne pomohli s rekonvalescenciou, ktorá je inak u oboch chorôb dlhá a často komplikovaná.
19.04.2017
Pri užívaní výrobku Ženšen + vitamín E sa cítim vitálnejšie, zregenerovaná a fyzicky zdatnejší.
HORE