loading

Zeropill 20 denný kúra 80 kapslí

Značka: Venira | Kód: z59945 | Doplnok stravy
Venira Zeropill 20 denný kúra 80 kapslí
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,60 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,60 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Zeropill je prírodný doplnok stravy pre podporu odvodnenie organizmu. Tento unikátny produkt vyniká starostlivým výberom účinných zložiek, z ktorých niektoré nie sú u nás pre podporu odvádzanie prebytočnej vody z organizmu bežne používané (zlatobyľ kanadská, ibištek sudánsky)

Zloženie:

Pýr plazivý (extrakt z podzemku) 420 mg, Borievka obyčajná (extrakt z plodu) 360 mg, Praslička roľná (extrakt z rastlín) 300 mg, Púpava lekárska (extrakt z listu) 300 mg, Breza previsnutá (extrakt z listu) 280 mg, zlatobyľ kanadský (extrakt z vňate) 280 mg, Ibi & scaron; ek sudánsky (extrakt z kvetu) 100 mg, Draslík (citrát draselný) 100 mg, Petržlen kučeravá (extrakt z plodu) 20 mg, Vitamín B6 (pyridoxín-hydrochlorid) 8 mg

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určený tehotným a dojčiacim ženám. Uchovávajte pri izbovej teplote, chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie prípravky podporujúce vylučovanie vody z organizmu .

Informacie o značke Venira

Spoločnosť Venira sa zaoberá výrobou kozmetiky a doplnkov stravy, ktoré sú vyrábané v Českej republike. Hlavným mottom spoločnosti je profesionalita, ktoré zodpovedá kvalita výrobkov a snaha o neustále zdokonaľovanie. Jedinečné zloženie a receptúry spĺňajú tie najnáročnejšie normy.

KONTAKT: TOPADROIT as, Přemyslovcov 1014/45, 709 00 Mariánské hory.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE